Wpis z mikrobloga

@wortor: jeśli masz dowód to idź do prokuratury i donies, bo zatajając takie rzeczy sam popełniasz przestępstwo. Poza tym Braun sam na siebie doniósł i nic mu nie znaleźli twoi ulubieni popisowi prokuratorzy xd
  • Odpowiedz
jeśli masz dowód to idź do prokuratury i donies


@memifazi: Bycie pro-rosyjskim nie jest w Polsce przestępstwem.
Możesz legalnie agitować, promować i mówić co chcesz o tym kraju, nawet to, że jest najcudowniejszy na świecie.
Nie jest przestępstwem działalność na rzecz Rosji.
Jedynie udostępnianie tajnych materiałów.
M.in: dlatego takie osoby jak Panasiuk, Sykulski, Braun czy Jaszczur mogą biegać i opowiadać swoje głupoty.
  • Odpowiedz
@wortor:

Tak naprawdę to żadna partia w Polsce nie jest prorosyjska.

Konfa jest częściowo antyukraińska (co nie jest tożsame z byciem prorosyjskim).
  • Odpowiedz
@wortor: Ale nie pisz komentarzy, bo zaraz przyjdzie tutaj @OlFunkyBastard nasrać jak to nie umiesz argumentować xD Dzisiaj lurkując wykop widziałem tonę aktywności tego typa poświęconych tylko tej jednej kwestii.

A, widze że sam go przywołujesz. To dobrze, chętnie popatrzę na tę batalię na argumenty.
  • Odpowiedz
@wortor daję plusa i pytam. Czy jeśli zgadzam się z częścią programu konferencji, to z automatu jestem wg. Ciebie onucą? Czy brak zgody na wyższe opłaty i podatki, dodatkowe zakazy i ingerencję w autonomię obywatela musi wiązać się z tak daleko idącymi oskarżeniami?
Dla wolnorynkowego i wolnościowego wyborcy nie ma dzisiaj żadnej reprezentacji - również w konfederacji pojawiają się propozycje zamordystyczne.
  • Odpowiedz
bystrzacho tak ujadałeś pod moimi wpisami, to może w końcu napiszesz coś na temat?


@wortor: jutro będę miał chwilę to zerknę specjalnie dla ciebie. Pewnie będzie ci to ciężko pojąć ale ja nie jestem wyznawcą Konfederacji. Nie traktuje polityki religijnie, problem z osobami twojego pokroju jest taki, że zatraciliście umiejętność normalnej komunikacji. Polityka zrobiła wam z mózgu totalną sieczkę z mózgów. Zobacz sam na swoje wpisy. To nie jest normalne.
  • Odpowiedz
@languser: on tego nie rozumie. Jego umysł funkcjonuje w sposób binarny widzi tylko proste dobro i zło. To, że można popierać jakąś opcje głosując na nią i jednocześnie nie zgadzać się ze wszystkim wykracza poza granicę pojmowania. Nie jest to jednostkowy przypadek większość neuropków, fajnopolaków, neokomunistów, KODiarzy i innych fanatycznych oszołomów ma dokładnie ten sam problem z rozumowaniem. Później takie tuzy intelektu którym polityka pomyliła się z religią idą głosować i
  • Odpowiedz