Wpis z mikrobloga

A może tak raz dla odmiany, któryś z was wyjmie gwoździa z mózgu i odniesie sie do zarzutów?

@wortor: Już ABW się odniosło i nie znalazło żadnych dowodów. Czego chcesz więcej?
  • Odpowiedz
jeszcze jeden bełkot nie na temat i lądujesz na czarno.


@wortor: śmiało, piszesz jakby mogłoby mi na tym zależeć żeby na niej nie być. Jesteś tylko prymitywem z internetu. XD

miałeś się odnieść do wpisu i linków


@wortor: czytaj ze zrozumieniem zrobię to jutro jeśli będę miał dłuższą chwilę.
  • Odpowiedz
to wskaż te rzetelne.

@wortor: Ale to ty dzwonisz, to twój wpis. Zlinkowałeś kupę propagandowych artykułów oskarżających Konfederację o rosyjskie wpływy, a teraz mówisz "to pokaż mi artykuły, które nie oskarżają Konfederacji o rosyjskie wpływy". Ciężar dowodu spoczywa na oskarżycielu, nie da się udowodnić, że coś nie istnieje.

Od razu zastrzegam że www.konfederacja.pl oraz www.100ustawMentzena.pl nie biorą udziału w zabawie

Bo? Nie pasują do twojej narracji? A ja zastrzegam, że wyborcza.pl
  • Odpowiedz
@wortor chłop linkuje jakieś artykuły gówno mediów pisowskich i kowskich xdd Może porozmawiajmy o tym jak to czołowi politycy platformy obywatelskiej osobiście wspierali destabilizujące działania Łukaszenki na granicy?
  • Odpowiedz
  • 1
@ibilon: czyli z jednej strony bronisz sznurów z konfy belkoczac cos o ABW, żeby za chwilę oskarżać Tuska i rząd o niszczenie kraju i robienie dobrze Putinowi?

To nie może być prawda, przecież nie można być aż tak głupim.
wortor - @ibilon: czyli z jednej strony bronisz sznurów z konfy belkoczac cos o ABW, ...

źródło: IMG_3921

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@gnt_1: a może porozmawiamy o tym o czym jest wpis?

Czułem, że dyskusja z konfederatami będzie niczym z psem, ale na litość boską, jakieś tam komórki mózgowe chyba macie.
  • Odpowiedz
  • 1
@ibilon: jprd xD

Ty serio chciałeś wskazać stronę konfederacja.pl jako rzetelne źródło informacji, które ma mnie przekonać, że konfederacja nie jest proporyska?

O #!$%@? xDDDDDDD
  • Odpowiedz
Czułem, że dyskusja z konfederatami będzie niczym z psem, ale na litość boską, jakieś tam komórki mózgowe chyba macie.


@wortor: napisał gość, którego jakieś 99% aktywności na tym portalu to głupie obrazki i pyskówki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@ibilon: dla was boty wszystko co pokazuje prawdę o konfederacji to propaganda.

Wiem, że nie po drodze ci z logiką, ale jeśli zarzucasz, że moje źródła są PROPAGANDĄ bez podania CHOĆ JEDNEGO ARGUMENTU, to wskaz lepsze. Chyba że nie potrafisz i cały twój bełkot nie ma żadnego sensu.
  • Odpowiedz
@wortor: do zarzutów kogo? Bo przecież prokuratura, sejm i wszystkie służby podległe są uśmiechniętej ko a dowodów ani żadnych zarzutów nikt nie stawia więc wyjmij cokolwiek skąd kolwiek chcesz i myśl zanim zaczniesz powielać partyjną propagandę która jak widać niema żadnego pokrycia z prawdą. Chyba że wybraliście takich nieudaczników że nie potrafią sobię poradzić z tak banalną sprawą na którą masz tyle dowodów.
  • Odpowiedz
  • 1
@dafto: Macie tam na głównej jakiegoś konfederatę, który jest w stanie wejść w polemikę? Jak tak to bądź tak miły i zawołaj.
  • Odpowiedz
@wortor: rozbawiło mnie po prostu to że ty próbując dowalić kucom w internecie wstawiasz za źródła wszystko co leci łącznie z taką pisowsks propagandową jak niezależna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@languser: tylko, ze konfederacja nie jest wolnosciowa partia, to zgrupowanie skrajnie religijne, konserwatywne swiatopogladowe i to zaczynajac od metzena ktory swoja droga razem z innymi glownymi przedstawicielami ugrupowanie gdzies stwierdzil, ze podatkow by nie mogli zniesc i to nie czesci tylko prawie wszystkiego, cos tam od darowizn czy spadkow by zniesli i w sumie tyle.
  • Odpowiedz