Wpis z mikrobloga

Ehh najgorzej ,że nawet moi rodzice nie rozumieją jak wygląda rynek matrymonialny
"Jak to możliwe, że taki wykształcony , dobrze zarabiający kawaler nie może znaleźć kobiety ? "
Nie rozumieją, że dziś jeśli nie jesteś mega przystojny to jesteś niewidzialny
U was też tak jest? Tłumaczycie swoim rodzicom powody dlaczego jesteście sami?

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeżeli nie wykorzystasz "okienka czasowego " I nie jesteś chadem to już niemal pewne,ze przegrałeś życie


@Maxior99: Nie, nie oznacza. Oznacza że pozostały ci te mniej atrakcyjne którymi nikt wcześniej się nie zainteresował. Ale jeśli jedyny sposób na poznanie dziewczyny upatrujesz w tinderze to tak, jak nie jesteś chadem to przegrałeś.
  • Odpowiedz
@Maxior99: Wieloryby też, mniej urodziwe też. Pozostają jeszcze dziewczyny po związkach, być może nie jednych i one mogą być atrakcyjne. Dziwnym by było gdyby atrakcyjna dziewczyna w powiedzmy wieku 27 lat do tej pory nie mogła sobie znaleźć chłopaka.
  • Odpowiedz
@Maxior99: Zależy co masz do zrobienia. Problemem też jest wiek bo po 30 jest coraz gorzej. Najfajniejsze dziewczyny ogarniają sobie kogoś w czasie studiów i znikają z rynku praktycznie na zawsze. Po 30 coraz więcej samotnych matek, grubasek, chorych psychicznie itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@CloudSpanner: nie wiem co w sumie mam do ogarnięcia
Myślałem nad nosem
Wiem, że jest gorzej ale co zrobić? Skoro i tak nie mam co z hajsem robić to spróbuję powalczyć żeby zwiększyć szanse
  • Odpowiedz
U mnie padło na dziewczyny ze wschodu, język dosyć prosty, teraz od 3 lat jestem w małżeństwie z intercyzą. Da się? Da się nawet pozbierać trochę hajsu i wybrać się do Indonezji gdzie hijaby i ogólna kultura islamu nie przeszkadza dziewczynom ciągnąć fiuta białym kolesiom po wspólnej kawie kwadrans temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz