Wpis z mikrobloga

Ehh najgorzej ,że nawet moi rodzice nie rozumieją jak wygląda rynek matrymonialny
"Jak to możliwe, że taki wykształcony , dobrze zarabiający kawaler nie może znaleźć kobiety ? "
Nie rozumieją, że dziś jeśli nie jesteś mega przystojny to jesteś niewidzialny
U was też tak jest? Tłumaczycie swoim rodzicom powody dlaczego jesteście sami?

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maxior99: Ojciec przez parę lat myślał że jestem pedałem, a matka myśli że boję się zagadać. Matka ma rację, w szkole dziewczyny się że mnie śmiały bo byłem gruby, przez co zostałem mizoginem.
  • Odpowiedz
Nie rozumieją, że dziś jeśli nie jesteś mega przystojny to jesteś niewidzialny


@Maxior99: tak, wszystkie kapsztyle z tinder znajdą sobie samych przysztojniaków, na pewno dla wszystkich wystarczy. W dodatku to znam związki, gdzie facet, ani nie jest przystojny, ani bogaty, po prostu przeciętny
  • Odpowiedz
ma istnych przegrywów z wyglądu


@technojezus: a co mają zrobić? nie ma tylu chadów do zaobrączkowania. Najpierw chad wydupczył w jej prime, a potem ona "zmądrzała"... xD xD xD a naiwne cucki łykają te bajki
  • Odpowiedz
@Maxior99: moi kiedyś powiedzieli coś w stylu "synu, jesteśmy tolerancyjni..." wtedy posłałem im najbardziej nienawistne spojrzenie na jakie było mnie stać. Od tamtej pory nie poruszają tematu xD
  • Odpowiedz
że brakuje 1 mln kobiet w wieku 20-35 w Polsce


@madafakerski-golab: To jest bzdura. Wy za każdym razem ten 1 mln podajecie co innego. Raz ze brakuje 1 mln panien, innym razem, że 1mln w wieku rozrodczym i jeszcze dziesiątki innych kombinacji. A ty sobie wybrałeś ten zakres wiekowy żeby zwalić to na brak kobiet. W zakresie 20-35 lat brakuje 130 tys kobiet i taka dysproporcja była zawsze odkąd zaczęto
Chad30 - >że brakuje 1 mln kobiet w wieku 20-35 w Polsce

@madafakerski-golab: To jes...

źródło: wiek

Pobierz
  • Odpowiedz