Wpis z mikrobloga

@Estetykatopodstawa jeśli chodzi o treningi to zadnej roznicy może jedyne co to gorzej serce wkręcało się na obroty przy bieganiu wiec na minus bo biegać kocham. Poza tym to wyciszylo mnie mega czlowiek chodzi jak jakiś mnich. Szybko wzrasta tolerancja i po miesiącu może dwóch nie było już efektu.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: na mnie działa. Gorzej śpie, gorzej się czuje.

Zależy od firmy, różnie reagowałem na różne firmy i pory + dawkę. Ze spostrzeżeń: jak wezmę na noc, wybudzam się częściej i mam chore sny. Efekt odwrotny do zamierzonego. Jak wezmę rano, czuje się bardziej przymulony. Po treningu nie widzę różnicy a przed też czuje się źle, bo mam wrażenie, że nie mogę się rozkręcić. Dawki brałem większe niż zalecane, bo
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: to zależy, ja biorę przeważnie regularnie. Czy coś czuć? Ciężko powiedzieć, ale normalnie zasypiam i jest ok. Czasami nie wezmę przez parę dni i jak znowu wezmę (2 tabsy albo nawet i więcej) to właśnie wleci jakiś dziwny sen i w sumie to tyle.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Ja nie ale bralem 2x tez tren 150-300mg i tez chyba nic nie czulem oprocz popedu wiekszego. Kokaine tez w sumie czuje dopiero w ogromnych dawkach i kiedys prawie kolege zabilem, bo sie okazalo, ze jakis trafil sie czuly na stymulanty.
  • Odpowiedz