Wpis z mikrobloga

Wciąż się uczę tej gry ( ͡º ͜ʖ͡º) mając ten 70+ chyba pora się głównie skupić na dropie unikatów, tak? Czyli tak: drzewo szeptów bo daje dobra kasę, żelazne wilki bo to część fabuły endgame, podziemia koszmarów by wbijać exp i ulepszać glify, robienie bossów używając darów czy co to jest by dropic unikaty i Uber unikaty by maxowac builda, tak?

Nie wiem, opłaca się robić bosa pod drzewem szeptów czy szukać tych bosow z których lecą itemy pod mojego builda? Czy mając dary robić po prostu wszystko? Trochę przytryhardowalem, wbiłem szybko ten 70+. Pity są za mocne, zwykle bossy jak krwawa pannicę czy niższe podziemia koszmarów za słabe i się kurcze zastanawiam co teraz robić, na czym się skupić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pytanie o drabinkę. Kiedy dostaje się nagrody? Zrobiliśmy z różową, niby dostaliśmy 2 skrzynki, ale ich nigdzie nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) to się gdzieś odbiera czy dostaje jak skończy się tygodniowa rywalizacja?

#diablo4
  • 3
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Pity są za mocne, bo lvl mobów zaczyna się chyba od 100. Sprawdź sobie jakie unikaty potrzebujesz pod swój build i z których bossów lecą. Matsy na bossy lecą z endgamowych aktywności. Jeżeli zależy Ci głównie na biciu lvla i przy okazji dropu, to helltide jest chyba najefektywniejszy.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: ogólnie to żeby wejść na Duriela musisz robić tego bossa przy drzewie szeptów czyli varshana i grigora. Tylko one dropia potrzebne itemki na wejście na Duriela.

Unikaty są potrzebne tylko i wyłącznie jeżeli twój build ich wymaga. Wiadomo że takie Shako warto wydropic i najczęściej pasuje do wszystkich ale nie zawsze.
Mimo wszystko musisz skupiać się na legendarnych przedmiotach. Najlepiej tych co wypadają z wzmocnionym affixem.
Do tego leveluj glify
  • Odpowiedz