Wpis z mikrobloga

standardowo w sobote wlaczylem sobie mazurka i stanowskiego w sobote, no i jada pisowcow w kampanii do europarlamentu, a neuropki z klapkami na oczach i tak uznaja ze to putintv bo przewinal do fragmentu pasujacego do tezy xD 8 lat TVPiS nie zmielilo tak mozgow niz 2-3 lata lewicowy internet dla "mlodych wyksztalconych (ale nie politycznie xD) z duzych miast" xD

#kanalzero #stanowski
  • 12
  • Odpowiedz
@katopa: Wystarczy że wykopki zobaczą jakiś fragment filmu na kanale gdzie źle mówią o ich idolach sejmowych w kanale zero, albo sam coś stanowski skrytykuje np tuska i już będą płakać że stanowski to pisior ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@katopa: a o rozkradaniu funduszu sprawiedliwości już coś powiedzieli czy dalej udają, że afery nie ma?

bo to jest typowa zagrywka Mazurka, jak ZjeP ma problem z jakąś duża, poważną aferą to redaktor udaje, że tematu nie ma
  • Odpowiedz
  • 1
@zalew_dezinformacji_na_wykopie: tak, wiekszosc odcinka faktycznie ich grillowali

czy przekaz byl obiektywny/neutralny? nie, to format przede wszystkim rozrywkowym, a nie rzetelna alternatywa dla czytania newsow na papie.

tylko teraz napisz z czym konkretnie sie tam nie zgadzasz i dlaczego? bo jezeli jedyny zarzut to to, ze nie bylo wystarczajaco za duzo o tym ze konfederacja ma powiazania z rosja i nie bylo wyszukiwania (przypadkiem) oszolomow na listach pisu i konfy, to niestety,
  • Odpowiedz
@katopa nie chcę rozwadniać tej dyskusji bo teraz wyjechałeś z wieloma różnymi tezami. Ja tylko odniosłem się do głównej tezy postawionej przez Cb we wpisie, że on jechał tam po PiSiorach równo. I właśnie tego jechania po PiSie tam praktycznie nie było. Tylko tyle i aż tyle. Piszmy uczciwie co się rzeczywiście wydarzyło
  • Odpowiedz
  • 0
@zalew_dezinformacji_na_wykopie: nie, ja napisalem "wlaczylem sobie mazurka i stanowskiego w sobote, no i jada pisowcow w kampanii do europarlamentu" nawiazujac do tego, ze od tego de facto ten filmik sie zaczyna od #!$%@? wzgledem nieudolnej kampanii pisiorow, ktorzy celuja w elektorat z iq 50. Chodzilo mi o to, ze ten temat nie jest zamieciony do srodka, zeby go rozwodnic, tylko jest na samym poczatku, od razu przykuwa uwage, no i tez
  • Odpowiedz