Wpis z mikrobloga

@szczszz:

Wykazujesz zero chęci, zero wysiłku, zero zaangażowania.

#!$%@? głupoty typie, OP to jedna z niewielu osób z tagu która cały czas coś działa właśnie. Na różne terapie chodzi, próbuje różnych leków, jakieś streamy próbuje robić z gotowaniem żarcia, żeby lęki przezwyciężać, stara się chłop na ile może, i jego zaburzenia/choroby mu pozwalają. Łatwo #!$%@?ć na niego z pozycji człowieka który nie ma takich problemów, ale OP to jedna z bardzo
  • Odpowiedz
Nic wnosić do społeczeństwa nie musi. Ewidentnie ma problem, więc należy pomóc i wesprzeć chocby dobrym słowem.


@Wink: no nie musi, a społeczeństwo nie musi pomagać. proste. op ma siłę i motywację kręcić vlogi i streamy gejmingowe. coś potrafi zrobić. jeśli chce.
  • Odpowiedz
@szczszz:

Wnosisz do społeczeństwa tyle co żul spod budki z piwem, nie oczekuj aprobaty.


Członkowie społeczeństwa twojego pokroju oczekują aprobaty za wnoszenie do społeczeństwa kolejnych członków, w tym także takich, którzy zostają następnie zdeterminowani jako "żule spod budki z piwem", więc sorry, ale twojego pouczenia nie można traktować poważnie. Z racji tego, że OP nie poparł wniesienia siebie, to nie na nim ciąży powinność ponoszenia konsekwencji wnoszenia, które ty masz
  • Odpowiedz
@Mutin: żadnego nie pisałam w męskiej xD ewentualnie slownik mógł zmienić i nie zauważyłam, w telefonach domyślnie słowa mają meskie końcówki i jak popełnisz błąd czasem zmienia na męską. Ale nie widzę o które chodzi prawdę mówiąc xd
  • Odpowiedz
@senselessness: diagnozę autyzmu załatwił przez internet, bez wizyty stacjonarnej.

z tego co czytam, to jedno z najbardziej profesjonalnych miejsc do diagnozy w Polsce


Bo napisali tak na swojej stronie internetowej między numerem konta a cennikiem czy na sponsorowanych artykułach? Nie istnieje nic takiego jak rzetelna diagnoza autyzmu internetową ankietą.
  • Odpowiedz
Zdiagnozował się na stronie autyzm-startup24.pl (poważnie XD) przez internet, lekarz nawet go nie widział na oczy.


@Nowekonto1238: chyba nie masz racji. Tak, diagnozę ma ze strony autyzm-startup24.pl (wiem, że dziwnie brzmi, jakby sprzedawali każdemu autyzm xD), ale z tego co zrozumiałem to chyba miał spotkania z psychologami w postaci wideokonferencji. W psychologii i psychiatrii to całkowicie wystarcza. Co ma niby więcej badać psycholog / psychiatra? Widzieli, jak wygląda, jaką ma mowę
  • Odpowiedz
@ziomus0812: jestem pewna, że gdybym chciała moglabym dostać od nich zaświadczenie, że mam autyzm. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Okłamanie psychiatry na żywo jest znacznie trudniejsze, a tu jeszcze dochodzi ten aspekt, że w zasadzie nie trzeba kłamać, po to płacisz tam kilka k żeby dostać taki papier jaki chcesz. Kilka razy załatwiałam sobie zwolnienie lekarskie przez takie strony, zawsze dostawałam kwit, że jestem chora chociaż nie byłam i
  • Odpowiedz
Kilka razy załatwiałam sobie zwolnienie lekarskie przez takie strony


@Nowekonto1238: nie oceniaj innych przez swój pryzmat. To, że Ty wykorzystujesz system w taki sposób, nie oznacza, że wszyscy inni wykorzystują tak system. Jak chcesz to sobie wyrabiaj tak diagnozę autyzmu, ale prędzej czy później możesz zostać przejrzana (jeśli nie masz autyzmu)

Ja jedynie krytykuję to czym stał się dziś autyzm. Kiedyś autyzm był traktowany jako coś w rodzaju ciężkiego zaburzenia neurologicznego.
  • Odpowiedz
@ziomus0812: wiadomo, on tego wcale nie zrobił dla renty, ludzie nie symulują chorób psychicznych żeby ciągnąć publiczne pieniądze i prowadzić życie nieroba.

Qew dosłownie kilka dni temu napisał, że chciałby mieć schizofrenię bo łatwiej o rentę. Ale wierz mu dalej że nie wyrabia sobie tych papierów żeby się nimi zasłaniać za każdym razem gdy ktoś go pogania do roboty.

Nie możesz mu nawet napisać, żeby umył dupę raz w tygodniu bo
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238:

diagnozę autyzmu załatwił przez internet, bez wizyty stacjonarnej

Ma historię choroby i stopnia funkcjonowania. Leczy się również stacjonarnie. Wizyta stacjonarna nic nie zmienia.

Bo napisali tak na swojej stronie internetowej między numerem konta a cennikiem czy na sponsorowanych artykułach?

Wystarczy spojrzeć na kwalifikacje i doświadczenie zespołu diagnozującego.

Nie istnieje nic takiego jak rzetelna diagnoza autyzmu internetową ankietą.

Skończ z urojeniami o ankiecie.
  • Odpowiedz
@qew12: spierdonów i przegrywow tak nie traktują. Traktują tak osoby, które za wszelką cenę chcą być spierdoksami i czerpią z tego, również atencję. Masz wszystkie narzędzia i pomoc otoczenia, żeby się ogarnąć, a nie robisz tego. Wiesz ilu prawdziwych "spierdonów" chciałoby być w twojej sytuacji? Widzę, że czasami naprawdę potrzebny jest kop w tyłek od rodziców/życia, żeby spróbować się ogarnąć. A wyrozumiali i pomocni starzy mogą być paradoksalnie przeszkodą w usamodzielnieniu
  • Odpowiedz