Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@szczszz rozumiem że zaglądasz przez okno do domu że wiesz wszystko jak wygląda moje życie.
Rentę zaproponował kto inny, wykopki nie mieli z tym nic wspólnego.
  • Odpowiedz
  • 15
@qew12 społeczeństwo tak traktuje każdego, a w internecie jest jeszcze łatwiej. Radzę nie brać tego sobie do serca, a jak sobie z tym nie radzisz to usuń tu konto. Nie jeden normalny nie wytrzymuje "hejtu"

Powodzonka.
  • Odpowiedz
Wnosisz do społeczeństwa tyle co żul spod budki z piwem


@szczszz: i co z tego? Sam się na świat nie pchał to czemu ma coś do niego wnosić? Każdy radzi se jak może, jedni w kołchozie inni na rencie
  • Odpowiedz
@szczszz @name_taken @Mutin @Nowekonto1238 specjaliści się wypowiedzieli xD

Autyzm upośledza dość mocno relacje międzyludzkie - autyści są uważani za dziwnych, 4 razy częściej są ofiarami przemocy, też są częściej oceniani za nieatrakcyjnych. Człowiek to zwierzę stadne. Nie dziwię się, że Op ma fobię społeczną i depresję, które najprawdopodobniej są spowodowane autyzmem i jego objawami. Zwłaszcza jak od dzieciaka był odrzucany/traktowany jak dziwak przez otoczenie.

Piszecie, że się nie stara - przeglądam jego
  • Odpowiedz
  • 7
@jazmojegopokoju ale wiesz, że on wcześniej bez problemu chodził do szkoły i miał znajomych z tego co sam mówił. Tylko po szkole zaszył się w domu i skończyło się, że przestał funkcjonować w społeczeństwie. Sam siebie krzywdzi a takim poklepywaniem sprawiacie mu większy ból przyzwalając na To żeby był inwalidą. On jest w stanie robić więcej, ale boi się spróbować. Koniec o nim na dziś bo to demotywujący temat
@JeszczeZyje @abuk123 @
  • Odpowiedz
  • 22
jesteśmy na najniższym stopni drabiny społecznej. Tacy np. LGBTQwerty+- są znacznie wyżej od nas. Najśmieszniejsze jest to, że Ci ludzie, którzy tak walczą o prawa LGBTQ+ nie mają żadnych zahamowań, aby nas hejtować.


@ziomus0812: Ale nie rób tutaj #!$%@? z logiki. Wsparcie to jednak po stronie tych tolerujących LGBTQwerty dostaniesz.

Jako lewak jeśli walczysz o prawa pracownicze - nazwany jesteś leniwym.
Walczysz o wyższe renty - usłyszysz, że wspiera się nieudolnych.
  • Odpowiedz
@abuk123: nic nie wnosi od siebie do społeczeństwa, więc niech nie oczekuje innego traktowania, chyba proste
@jazmojegopokoju: o właśnie, o takich subtelnych trolach pisałem xd głaskanie starego chłopa po główce i mówienie jak do dziecka że "nic się nie stało, wszystko jest w porządku" i jeszcze zarzut do rodziców że się nie interesowali, no #!$%@? xD
  • Odpowiedz
  • 11
@Wink gość sam pisze, że jest leniwy i nie chce mu się myć z lenistwa bo nie dba o higienę a Ty mnie moralizatorujesz nie znając kontekstu xD
  • Odpowiedz
@Mutin widać, że nie rozumiesz zaburzeń psychicznych xD
@szczszz nie jestem trollem. Po prostu widzę, że mimo lęku idzie na np. zajęcia i mam trochę empatii wobec ludzi z zaburzeniami.

Idźcie swój chłopski rozum gdzieś indziej wykorzystajcie.
  • Odpowiedz