Wpis z mikrobloga

No to jest jakaś paranoja. Prawie codziennie alerty, a raz w tym tygodniu popadało może przez 15 minut. Gratuluję zarządzającym znieczulenia ludzi na alerty przez co w przypadku prawdziwego zagrożenia wszyscy oleją alert ciepłym moczem.

#zalesie #rcb
wstanczyk - No to jest jakaś paranoja. Prawie codziennie alerty, a raz w tym tygodniu...

źródło: 1000000245

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CherryJerry: przeciez u nas syreny to wyja z byle gowna.

Chesz mi powiedziec ze nigdy nie zdarzylo Ci sie ze szedles gdzies i zawyly syreny? Bo mi sie tak zdarzalo. Zawsze wtedy mam to samo pytanie: "co to znow za okazja?"

A wracajac do alertow RCB... Serio musisz dostac jakies powiadomienie zeby wiedziec ze wieje albo burza idzie? Pomijam fakt powiadomienia ze na wybory masz isc :DDD
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 no przydałoby się jednak, gdyby o poważniejszych zagrożeniach (też pogodowych) informowali. No i skąd masz inaczej wiedzieć o takim zagrożeniu, o ile nie śledzisz prognoz? Bo w kościach będzie łupalo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No i skąd masz inaczej wiedzieć o takim zagrożeniu, o ile nie śledzisz prognoz? Bo w kościach będzie łupalo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wstanczyk: Ja wiem ze w piwnicy ciezko o okna ale niektorzy jednak posiadaja ten wynalazek :D

44 lata przezylem bez ostrzezen o burzy... Mysle ze jeszcze troche mi sie uda pozyc bez takiego wynalazku :D
  • Odpowiedz
  • 1
@gorzki99 no chłopie, witamy w XXI wieku. Pogodę można przewidzieć wcześniej, niż patrząc za okno i stwierdzając, że grzmi xD

Serio nie ogarniam jak w dyskusji o źle działających alertach można stwierdzić le panie po co to komu my to patrzylim czy kamień mokry i wiedzielim że pada xd

Bez internetu kiedyś też żyłeś, a jednak dziś wypisujesz te głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wstanczyk Ja mam ten numer w blokowanych od chyba 6 lat jak wysyłali powiadomię ją żeby iść na wybory XD
Widzę że nic się nie zmieniło, sprawdzalność tych ostrzeżeń pewnie też XD
  • Odpowiedz
Pogodę można przewidzieć wcześniej, niż patrząc za okno i stwierdzając, że grzmi xD


@wstanczyk: No i alerty RCB ja przewiduja. Prawda? Prawda?? <mem>

Milo ze zauwzyles ze alerty zle dzialaja - no ale nie ciesz sie tak - nie jestes jedyny bo to nie bylo trudne
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 no tak, w Polsce przecież nie występują zjawiska pogodowe powodujące straty, czy będące zagrożeniem. Przecież jakby co było, to mama obroni, cnie Mati?
  • Odpowiedz
no tak, w Polsce przecież nie występują zjawiska pogodowe powodujące straty, czy będące zagrożeniem. Przecież jakby co było, to mama obroni, cnie Mati?


@wstanczyk: Nawet nie strasz ze matka mi z grobu wyjdzie. Lubilem ja ale nie do konca chyba bym chcial zeby z grobu wychodzila.

W polsce wystepowaly, wystepuja, i wystepowac beda rozne zjawiska. Bez alertow ludzie zyli, zyja i zyc
  • Odpowiedz
no tak, w Polsce przecież nie występują zjawiska pogodowe powodujące straty, czy będące zagrożeniem. Przecież jakby co było, to mama obroni, cnie Mati?


@wstanczyk: przecież mowa jest właśnie o tym, żeby te alerty przychodziły w sytuacjach kiedy jest faktyczne podejrzenie takiego zjawiska. Od tygodnia codziennie dostaję alerty że będzie burza urywająca głowy, to była jedna i zupełnie zwyczajna, jakich wiele co roku. Jak faktycznie wyślą alert bo będzie tornado, to
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 ale co to jest za argument że kiedyś ludzie żyli to po co, no chłopie, poważnie?

Może i działa c-----o ale co tam, zostawmy jak jest albo zlikwidujmy, bo kiedyś tego nie było xD dlatego w Polsce jest, jak jest.
  • Odpowiedz
@wstanczyk: No i tu widac nasza roznice w podejsciu.

Jak dziala c-----o to po co wogole ma dzialac?
Ja nie widze sensu w czyms co dziala c-----o.

Bo to jest tak jak z wspomnianymi wczesniej w watku syrenami. Kazdy ma w dupie syreny bo
  • Odpowiedz