Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

663

Polacy poślubili 2917 kobiet zza granicy. To już 2,3% nowo zawartych małżeństw!

Polacy poślubili 2917 kobiet zza granicy. To już 2,3% nowo zawartych małżeństw!

2917 cudzoziemek poślubili w 2024 roku Polacy, rok wcześniej 2615. Najszybciej rosnące małżeństwa z Ukrainkami - było ich 2021 (rok wcześniej 1788) i Azjatkami - 247 (rok wcześniej 176), rosły też małżeństwa z kobietami z Ameryki Łacińskiej z 37 do 54, Afrykankami 32 do 37 i Białorusinkami z 203 do

kamil-nadrozny
kamil-nadrozny
kamil-nadrozny
z
wykop.pl
dodany: 05.06.2025, 12:04:18
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    zwiazki
  • #
    tinder
  • #
    rozowepaski
  • #
    azjatki
  • 379
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2917 cudzoziemek poślubili w 2024 roku Polacy, rok wcześniej 2615. Najszybciej rosnące małżeństwa z Ukrainkami - było ich 2021 (rok wcześniej 1788) i Azjatkami - 247 (rok wcześniej 176), rosły też małżeństwa z kobietami z Ameryki Łacińskiej z 37 do 54, Afrykankami 32 do 37 i Białorusinkami z 203 do 216. Na ilustracji polsko-chińska para. Dane GUS.

Źródło danych: https://demografia.stat.gov.pl/BazaDemografia/Tables.aspx

Treści powiązane (2)

Bardzo prosta recepta na szybki wzrost dzietności
majk3l
z youtube.com
  • 7
Film o randkowaniu z Polakami, który można wysyłać potencjalnym imigrantkom
RPK74
z m.youtube.com
  • 5

Komentarze (379)

najlepsze

zagubionychromosom
zagubionychromosom
05.06.2025, 13:59:13 via Wykop
  • 460
Dziwnym trafem mężczyźni zawsze żenią się z kobietami z gorszych krajów, a kobiety z mężczyznami z lepszych.
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cineknet
cineknet
cineknet
05.06.2025, 15:39:14 via Android
  • 252
@zagubionychromosom tylko dziwnym trafem zawsze yo są bezrobotni bardziej opaleni ...
  • Odpowiedz
MichuXXX69
MichuXXX69
MichuXXX69
05.06.2025, 16:44:47 via Wykop
  • 224
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
TomdeX
TomdeX
05.06.2025, 17:24:04 via Wykop
  • 425
Postuluję za socjalem Azjatka+, zwiększy dzietność lepiej niż te 800+.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

An-Dagda
An-Dagda
05.06.2025, 18:48:54 via Wykop
  • 85
@TomdeX: czy sie stoi czy sie lezy to Azjatka sie nalezy?
  • Odpowiedz
JestemPapolud
JestemPapolud
JestemPapolud
05.06.2025, 18:52:11 via Wykop
  • 48
@An-Dagda: przy odpowiedniej będzie głównie stał
  • Odpowiedz
zagubionychromosom
zagubionychromosom
05.06.2025, 16:36:58 via Wykop
  • 228
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

latajacy_napletek
latajacy_napletek
05.06.2025, 16:49:15 via Wykop
  • 239
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kamil-nadrozny
kamil-nadrozny
kamil-nadrozny
Autor
05.06.2025, 17:29:11 via Wykop
  • 114
@zagubionychromosom: to są jacyś znani ludzie? Bo jak nie, to dla mnie wygląda to strasznie rasistowsko.
  • Odpowiedz
Vampire007
Vampire007
Vampire007
05.06.2025, 16:56:42 via Wykop
  • 201
Bardzo dobrze, Polska potrzebuje 5 milionów kobiet do żeniaczki z Polakami, dzietność wystrzeli, wszyscy będą szczęśliwi.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

brh4life
brh4life
05.06.2025, 18:09:51 via Wykop
  • 180
@Vampire007: Trzeba natychmiast sprowadzić 5 milionów azjatek, żeby ratować dzietność
  • Odpowiedz
AutoParowka
AutoParowka
05.06.2025, 18:36:32 via Wykop
  • 35
Bardzo dobrze, Polska potrzebuje 5 milionów kobiet do żeniaczki z Polakami


@Vampire007: 5 milionów BIAŁYCH kobiet.
  • Odpowiedz
schnippen_schnappen
schnippen_schnappen
05.06.2025, 18:13:43 via Wykop
  • 173
schnippen_schnappen

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
06.06.2025, 06:37:17 via Wykop
  • -4
@schnippen_schnappen:
patryk-wuwuw - @schnippen_schnappen:
  • Odpowiedz
b.....o
konto usunięte 05.06.2025, 17:30:31 via Wykop
  • 133
W interesie państwa jest pomoc huopom ściągać Azjatki do żeniaczki i robienia nowych małych sprytnych Polaków.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Szczuroskoczek_
Szczuroskoczek_
05.06.2025, 18:15:35 via Wykop
  • 84
@bedejutro: siła po starym umysł po matce i będzie prototyp polaka przyszłości ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
MokryBatmann
MokryBatmann
MokryBatmann
05.06.2025, 19:09:45 via Wykop
  • 12
@tomilipin: Siła po starym, rozum po matce. Tak miało być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
viNci_
viNci_
05.06.2025, 18:11:08 via Wykop
  • 130
Bo to jest dobry kierunek w kwestii problemów demograficznych. Powinniśmy przede wszystkim zacząć przyjmować głownie kobiety, bo nie dość, ze są mniej problematyczne, dodatkowo jest duża szansa, że zwiążą się z naszymi rodakami, no i chyba na całym świecie jest tak, że dzieci przeważnie przyjmują kulturę i obyczaje po ojcu.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

D.....a
D.....a
konto usunięte 05.06.2025, 20:52:03 via Android
  • 25
@viNci_ w Polsce dotychczas to kobiety zajmowały się wychowywaniem dzieci więc ta kultura i obyczaje po ojcu to śmiem wątpić
  • Odpowiedz
viNci_
viNci_
05.06.2025, 23:29:32 via Wykop
  • 13
@viNci_: Ty w jakiejś alternatywnej rzeczywiście żyjesz. To kobiety uczą dzieci swojego języka i kultury, to kobiety utrzymują kontakt ze swoją rodziną.


@zeus_pl: A w jakiej ty żyjesz, znasz może chociaż jedną mieszaną parę, aby potwierdzić swoje informacje? Bo ja znam kilka, np Polak z Chinką, gdzie ślub był ekumeniczny, a dziecko niedawno miało chrzest, Polaka z Ukrainkami ta sama sytuacja, a dziecko też ochrzcili w Katolickim kościele.
  • Odpowiedz
c-master
c-master
05.06.2025, 16:15:52 via Wykop
  • 102
Chłopakom należą się gratulacje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

p4blo1
p4blo1
p4blo1
05.06.2025, 18:39:31 via Wykop
  • 16
@c-master: Oraz odznka w profilu na Wypok za propagowanie naszego R1a; ( ▀ ͜͞ʖ▀) !
  • Odpowiedz
robert-kuzba
robert-kuzba
06.06.2025, 00:46:58 via Wykop
  • -1
@p4blo1: sprawdź ile jest u nas tej haplogrupy.
  • Odpowiedz
PanMiroslaw
PanMiroslaw
PanMiroslaw
05.06.2025, 18:59:59 via Wykop
  • 90
Niech któraś partia obieca sprowadzenie 5 milionów azjatek, to wygra wybory z większością konstytucyjną (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
05.06.2025, 20:27:09 via Wykop
  • 27
@PanMiroslaw: kobiety się zjednoczą przeciwko takiej idei
  • Odpowiedz
Hawwa
Hawwa
Hawwa
05.06.2025, 22:07:47 via Wykop
  • 29
@Cyslav: @niedorzecznybubr Ja - jako kobieta, w pełni popieram ten postulat (moja córka także, licząc na to że "Azjatka dla brata "będzie też miała fajnego brata"). Wolę 1000 "skośnych" niż 1 "opalonego" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
_____________________
_____________________
05.06.2025, 18:47:27 via Wykop
  • 71
Od dawna powinno się ściągać głównie kobiety, jeśli chodzi o imigracje. Mając na uwadze nadpodaż mężczyzn w PL to ma to sens, dodatkowo odchodzi czynnik ryzyka związany z przestępczością.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
06.06.2025, 04:34:44 via Wykop
  • 0
@_____________________: ale kobiety są gorszymi pracownikami już mężczyzni
  • Odpowiedz
Mirrabolo
Mirrabolo
06.06.2025, 05:15:00 via Wykop
  • -1
@Chris_Karczynski: to taki ukryty przekaz podnośnie powrotu ról społecznych.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3569
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
3032
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
2979
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2655
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
1865
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking