Wpis z mikrobloga

@h3xxx jedź! Do mnie rodzinka z Polski wpadła na kilka tygodni, wynajęli auto i jadą przez Stany. Kiedy mam czas jedziemy razem na kilka dni a tak to wszystko sami. Da się z dziećmi jak najbardziej. Ja z moją bandą już tak od kilku lat zwiedzam
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca Znajoma marudziła że na wakacjach nie może wyjść z hotelu bo dzieci tylko w basenie chcą siedzieć. Na moje gadanie, że dzieci to lubią odkrywać nowe i w ogóle powinne słuchać się rodziców powiedziała że przecież nie można oczekiwać od maluchów że będą chciały na wycieczkę itp itd. Pokazałem jej twoje zdjęcia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Hellicon jak był Covid w 2020 ze starszymi dziećmi (tego bambetla ze zdjęcia nie było jeszcze w planach) zrobiłem 199 parków, w 2021 149, teraz jak są już starsze i mają szkołę to staram się dobić przynajmniej do 50

Dzieci mogą iść w teren dosłownie w kilka miesięcy po tym jak nauczą się chodzić. Czy się w----------ą? Oczywiście że tak. Ale kto się szybciej nauczy chodzić w terenie, ten co zacznie
  • Odpowiedz
@balbezaur dobrze jest! Trza napie*dalać niczym dzielna załoga pojazdu Orzeł 1 do kosmitów. Tu tak samo. Mielone w robocie i mielone na obiad. Byle się w portfelu zgadzało. Tylko zdrowie niedomaga bo alergia to jest prawdziwa zaraza o tej porze roku.
  • Odpowiedz
@centerario mam sporo pstrąga dookoła. W rzeczkach i jeziorach. W tych spiętrzonych rzekach ze spokojną wodą jest dużo Karpia i okonia w tym też białego. U nas nie ma szczupaka za dużo. Za daleko na południe. Za to już trochę na północ jest go dużo. U nas tylko chain pickerel i sumy
  • Odpowiedz