Wpis z mikrobloga

@Yahoo_ tak, znam te liczby i hipotezy, jak i sam paradoks Fermiego. Wielkość wszechświata jest nieprawdopodobna, stopień skomplikowania ewolucji i rozwoju naszej cywilizacji jest również nieprawdopodobny. Które "nieprawdopodobnie" ma większą wartość? Nie wiem, to tylko mój pogląd, być może błędny, o czym wspomniałem - może kiedyś się okaże, że nie mam racji.

Ale znów - to, że we wszechświecie jest tyle gwiazd i planet w zasadzie niczemu nie dowodzi. A może jednak
  • Odpowiedz
to musiał być mindfuck jak pierwszy człowieko-szympans jebnął drugiego kamieniem w głowę


@Atari_65XE: Rozpoczał się wyścig zbrojeń.

rewolucyjne nie jest samo rzucanie, ale cała fizjonomia do tego dostosowana. Do tego zdolność pocenia się na całym ciele, która sprawia, że można po prostu zamęczyć zwierzę.


@Yahoo_: A mi sięwydawało, że tu rolę grałi intelek by zacząć budować narzędzia.
  • Odpowiedz
@GrimesZbrodniarz: zawsze mnie #!$%@? jak lewactwo płacze nad jakimiś tygrysami. Jak nas zżerały żywcem przez tysiace lat to było spoko, a teraz wielkie ofiary bo się barany zatrzymały w rozwoju i można je byle glockiem #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@Yahoo_: dzięki! Nie znam tego kanału, ale zerknąłem pobieżnie w komentarze i podcast wydaje się ciekawy. Przesłucham z ciekawości w wolnej chwili :)
  • Odpowiedz
@Miche8768 @Miche8768

@GrimesZbrodniarz: zawsze mnie #!$%@? jak lewactwo płacze nad jakimiś tygrysami. Jak nas zżerały żywcem przez tysiace lat to było spoko, a teraz wielkie ofiary bo się barany zatrzymały w rozwoju i można je byle glockiem #!$%@? XD


Nie chodzi o rozczulanie się nad jakimś jednym tygrysem ale niektóre gatunki tygrysa są już na skraju wyginięcia i żyją jeszcze tylko w zoo.
  • Odpowiedz