Wpis z mikrobloga

Kochani, zaczynam pracę w nowym miejscu 18 km dojazdu.
Nie chcę specjalnie kupować taniego auta bo nie wiem czy mi praca podpasuje. Pytanie się rodzi jest sens kupować elektryka żeby dojechać do pracy? (Rower lepiej jest gdzieś przewieźć w nowe miejsce i nie ma tyle opłat)
Uprzedzam, że te 18km to jednak spore górki a nie płaski teren. Więc jazda zwykłym rowerem odpada.
Elektryk w miarę szybko jedzie i mniej się zmęczę? Ile kosztuje średnio elektryk?

#rower
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@italia__: elektryk to tesla. rower to rower. swoją drogą 18km w deszczu, wietrze, niskiej temperaturze to sama przyjemność na rowerze. rozważ moto 125 będzie w cenie dobrego roweru elektrycznego.
  • Odpowiedz
Ile kosztuje średnio elektryk?


@italia__:

Najtańsze są za 5k, takie lepsze 15k, średnio 10k. Szybko jeżdżą tylko samóroby, sklepowe są poblokowane.

Na 18km z górkami to najlepiej skuter 125cm3, albo elektryczny >3kW.
  • Odpowiedz
  • 0
@italia__ limit jest ale idzie to obejsc/odblokować. Im większa formą (giant/shimano/bosch) tym trudniej i podobno jak wykryją modyfikacje to nawet blokują silniki.
Do takiej przeróbki najlepiej jakieś chińskie wynalazki, chyba bafang jest w tej kwestii w miarę liberalny.
Co do cen to najtańsze byle co to i za 3.5k. Najtańszy jakiejś bardziej rozpoznawalnej marki to chyba Raymon hardrey za 5k.
  • Odpowiedz