Wpis z mikrobloga

dlaczego ludzie, ktorzy sami nienawidza pracowac, jak uslysza, ze ja nie pracuje to mi gadaja jakies teksty ALE PRZECIEZ KAZDY POWINIEN PRACOWAC, TAK TO JEST NUDNO!!!!! no nuda w chj, o wiele lepiej bym sie bawila caly dzien w pracy
  • 99
  • Odpowiedz
@stormi: To jestes wrzodem na dupie społeczeństwa i swoich rodziców xD nie wiem czym tu sie chwalić xD jakbyś się wylogował nikt by nawet nie płakał
  • Odpowiedz
@stormi: chciałbym móc nie pracować, jasne, natomiast ludzie, którzy nie pracują, albo pracuje tylko facet, a mógłby babę wysłać do pracy nie mają prawa narzekać na brak kasy.
  • Odpowiedz
@stormi: nudno jest gdy się pracuje właśnie,a nie gdy nie masz pracy bo gdy nie masz pracy organizujesz sobie czas jak chcesz. Ludzie mają mentalność prl i myślą, że praca jest najważniejsza musisz pracować bo nie masz za co jeść, a to nieprawda XD
  • Odpowiedz
@stormi ale to też zależy raczej od pracy, zarobkow i wielu innych rzeczy jak ludzie w ogóle postrzegają kasę.
Przykładowo robiąc na pełnym HO i mając ładną wypłatę jednocześnie robiąc to co się lubi (mam tu na myśli coś co robiło się z zajawki jeszcze przed zatrudnieniem, lub robi w wolnej chwili) to też zmienia obraz.

Oczywiście kołchoźników mi szkoda w wakacje dorabiałem jako fizjol za czasów szkolnych/studiów to czekalem od wejścia
  • Odpowiedz
@stormi Ja pracuję pół życia i nie dlatego,że lubię pracować,ale po prostu muszę utrzymać siebie i rodzinę,czyli pracuję tylko dla pieniędzy.Gdybym nie musiał,to miałbym #!$%@? na pracę i z chęcią bym się ponudził,albo zająłbym się pasjami.Nie żyję po to by pracować,pracuję po to by żyć.
  • Odpowiedz
Ludzie pracują, żeby mieć kasę, a nie żeby się nie nudzić.


@macan: Spotkałem w swoim życiu ludzi którzy nie chcieli wpisywać godzin za pracę w sobotę żeby szef się nie złościł. Tak jest wielu ludzi którzy trzęsą się kiedy nie mają co robić w pracy pomimo że nikt ich w tym momencie do niczego nie zmusza. Zdarzali się też tacy którzy z połamanymi kończynami przychodzili do pracy mimo że nikt tego
  • Odpowiedz
@stormi: To jest myślenie stadne i nie ma nic wspólnego z polską. Jeżeli ty nie pracujesz, to znaczy że ktoś musi pracować na ciebie, czyli osłabiasz stado.
  • Odpowiedz
@stormi: a co później? Rodzice chyba do końca życia Cie sponsorować nie będą. Masz plan raczej łapać bogatego męża czy szukać pracy bez żadnego doświadczenia i umiejętności, gdy reszta rówieśników już będzie jakieś skille miała? Raczej mało kto będzie chciał zatrudnić osobę co nigdy nie pracowała, chyba że mówimy o najgorzej płatnej pracy, która nie wymaga żadnych umiejętności. Inna opcja jest taka, że masz na tyle dzianych rodziców że przeżyjesz z
  • Odpowiedz
@stormi a ja tam lubię pracować, mógłbym ze 3 lata nie pracować i nie brać od nikogo ani grosza, ale nie chcę. No ale fajnie, że nie musisz robić tego czego nie lubisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@tassie a czy smierc rodzicow oznacza koniec pieniedzy na ktore pracowali cale zycie? nagle wszystkie firmy sie zamykaja razem z ich smiercia czy jak
  • Odpowiedz
@stormi: oczywiście że nie, ale nie wiedzialem skąd Twoi rodzice mają hajs, dlatego pytam. Równie dobrze mogliby dobrze zarabiać będąc na etatach i wtedy nic by Ci nie zostało. Ale skoro to rodzinny biznes to wszystko jasne, gratuluję dobrego urodzenia się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz