Wpis z mikrobloga

dlaczego ludzie, ktorzy sami nienawidza pracowac, jak uslysza, ze ja nie pracuje to mi gadaja jakies teksty ALE PRZECIEZ KAZDY POWINIEN PRACOWAC, TAK TO JEST NUDNO!!!!! no nuda w chj, o wiele lepiej bym sie bawila caly dzien w pracy
  • 99
  • Odpowiedz
@stormi: to trochę nie czaję po co ten wpis. Chcesz zaimponować nieznajomym wykopkom, czy jak? Xd

Jak Ci znajomy pisze, że życie bez pracy jest nudne, to mu wyślij fotę z kawiarni na rynku o godzinie 12 i go pozdrów z nudnego życia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 2
@macan a czym zaimponowac? jak tu co 2 nie pracuje i ciagnie rente? i zyje jak krol piwniczakow pijac 30 zubrow dziennie, to wam bardziej imponuje niz fakt, ze ktos po prostu pracowac nie musi
  • Odpowiedz
dlaczego ludzie, ktorzy sami nienawidza pracowac, jak uslysza, ze ja nie pracuje to mi gadaja jakies teksty ALE PRZECIEZ KAZDY POWINIEN PRACOWAC, TAK TO JEST NUDNO!!!!! no nuda w chj, o wiele lepiej bym sie bawila caly dzien w pracy


@stormi: Ja nienawidzę pracować i nigdy bym nikomu czegoś takiego nie powiedział. Praca jest nudna, a po za pracą ja mnóstwo rzeczy bym mógł robić, ale niestety pieniądze trzeba mieć.
  • Odpowiedz
@stormi:

teraz to jem sniadanie


Smacznego ()

A do co wpisu to banda debili z umysłem niewolników tylko praca praca praca nawet #!$%@? z pieniędzmi byleby robota była ot i się później dziwią że życia nienawidzą
  • Odpowiedz
@stormi dobry wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam też miałem okres, że dłuższy czas byłem bez pracy, to niektórzy znajomi wręcz ze mnie szydzili i się wywyższali, że oni to pracują za 6k brutto, a ja bezrobotny. Co prawda na każdym spotkaniu oni narzekali na całe swoje życie, a ja narzekałem, że mi doby brakuje na realizację wszystkich hobby i zajawek, ale cóż… to ja byłem ten gorszy
  • Odpowiedz
@stormi: a czym ma komuś imponować fakt, że masz bogatych starych? Imponować mogloby komukolwiek, że sama doszłaś do bogactwa, po którym nie musisz pracować.

Gdybyś urodziła się tak jak większość ludzi tutaj, to byś teraz pytała o rozmiar parowy do hot doga jeśli śpisz codziennie do 10 zamiast robić coś w stylu "pójdę na studia, żeby chociaż zdobyć wykształcenie". Ewentualnie zapierdzielalabys w kołchozie, żeby zarobić na studia zaoczne i wyrwać się
  • Odpowiedz
@stormi: zazdroszczę, marzę o tym żeby nie pracowac i mieć kase, wtedy bym dopiero zaczął żyć. A tak niestety codziennie wstaje i pierwsze moje słowa to #!$%@? ja #!$%@? muszę iść do ej #!$%@? roboty 8-16 żeby mieć za co zapłacić rachunki. Czekam tylko na weekend żeby sobie posiedzieć w domu, bo #!$%@? jestem po całym tygodniu że nawet nie chce mi się wyjść do sklepu który jest w moim bloku.
  • Odpowiedz