Wpis z mikrobloga

dlaczego ludzie, ktorzy sami nienawidza pracowac, jak uslysza, ze ja nie pracuje to mi gadaja jakies teksty ALE PRZECIEZ KAZDY POWINIEN PRACOWAC, TAK TO JEST NUDNO!!!!! no nuda w chj, o wiele lepiej bym sie bawila caly dzien w pracy
  • 99
  • Odpowiedz
@stormi: byle tylko ten biznes Ci przypadł, znam osobiście takie przypadki ze rodzice oddali firmę komu innemu wiedząc ile potrafią ich dzieci XD
  • Odpowiedz
@stormi: no i jak dla mnie spoko. Niemniej chwalić się czymś na co nie miałaś wpływu, to już bardziej szanuję mało inteligentnego ćwoka, bo on chociaż sam pracuje na swoje utrzymanie.

zrobisz co chcesz, ale z doświadczenia ci powiem, że z im wyższego konia spadniesz, tym mocniej boli. Też byłem rozpieszczany. Z Bogiem.

ps. jestem prawie pewny, że to bait jakiegoś faceta.
  • Odpowiedz
@tassie: takie coś nie świadczy źle o dzieciach, a rodzicach. Bogaci i mądrzy rodzice, zawsze wysyłają swoje dzieci do pracy na jakiś czas. Najlepiej 2,3 lata. Rok to za krótko, bieda i kombinatorstwo musi wejść w krew.
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: zabierz totalnie wszystkim socjal i pogadamy. Sorry, ale świat tak nie działa. 99% komentarzy w tym wątku pokazuje, że ludzie krytykujący pracę to odklejone mongoły. Zarobek i luksus bierze się z pracy. Tylko z pracy. No i ewentualnie grabieży, kłamstwa, puszczania kladźbry.
  • Odpowiedz
ludzie krytykujący pracę to odklejone mongoły.


@MajorKusiol: Ja nie krytykuje pracy, natomiast śmieje się z ludzi którzy są pracoholikami i bez pracy nie potrafią żyć i uważają, że tylko uczciwą pracą do czegos dojdą. To są przestarzałe poglądy.
Ja sobie jakoś radze. Założycielka tematu też
i nikt nie uważa by iść dymać do pracy 24/7 kiedy się tego nie lubi
Nie chodzę głodny
  • Odpowiedz
Ja nie krytykuje pracy, natomiast śmieje się z ludzi którzy są pracoholikami i bez pracy nie potrafią żyć i uważają, że tylko uczciwą pracą do czegos dojdą. To są przestarzałe poglądy.

Ja sobie jakoś radze. Założycielka tematu też


@dotankowany_noca: co do pracoholizmu, też tak uważam. Co do OPki, ona dla mnie się nie liczy, bo nie musi nic robić. Gdyby nie musiała pracować, bo ma super talenty - spoko. Ale to
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: zgadzam się, ale nie oceniam, niech każdy robi jak chce, bardziej byłem ciekaw jaki jest plan na przyszłość skoro teraz nic nie robi

Ja na miejscu @stormi zrobiłbym pewnie to samo, ciężko oczekiwać że ktoś kto od dziecka wie że nic nie musi robić będzie gonić za pracą dla samej idei pracy. Ja z kolei pochodzę z niezamożnej rodziny więc od dziecka wiedziałem że na wszystko co mam będę musiał
  • Odpowiedz