Wpis z mikrobloga

dlaczego ludzie, ktorzy sami nienawidza pracowac, jak uslysza, ze ja nie pracuje to mi gadaja jakies teksty ALE PRZECIEZ KAZDY POWINIEN PRACOWAC, TAK TO JEST NUDNO!!!!! no nuda w chj, o wiele lepiej bym sie bawila caly dzien w pracy
  • 99
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: ja tam jej jak i każdemu życzę jak najlepiej, jej dobrobyt nie sprawi że zbiednieje, swoje sam sobie zarobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeżeli to sprawia że jest rozpieszczoną czy się wywyższa nad tymi co muszą pracować to cóż, raczej jej w życiu nie spotkam, więc tym bardziej mi wszystko jedno ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przynajmniej jest ciekawie
  • Odpowiedz
@stormi:to tekst ludzi bez hobby. Po robocie nie wiedza co ze soba robic wiec wala browary i mowia ze bez roboty to bys sie huopie zanudzil
  • Odpowiedz
  • 0
@Spokoloko666 powiedz co napisac na kartce to w sekunde Ci napisze i wstawie i moge tak pisac karteczki caly dzien faceciku a wy i tak nie uwierzycie, bo jestem za ladna na wykop
  • Odpowiedz
@stormi: mi są potrzebne pieniądze a nie jakaś praca. jakbym miał pieniądze to na #!$%@? mi praca xD

nie mam nawet szczególnie dużych wymagań. parę tysięcy miesięcznie mi wystarcza na wszystko, naprawdę. nie mam hipoteki ani dzieci to na co mam wydawać tą kasę, pół wypłaty zostaje co miesiąc.
  • Odpowiedz