Wpis z mikrobloga

dlaczego ludzie, ktorzy sami nienawidza pracowac, jak uslysza, ze ja nie pracuje to mi gadaja jakies teksty ALE PRZECIEZ KAZDY POWINIEN PRACOWAC, TAK TO JEST NUDNO!!!!! no nuda w chj, o wiele lepiej bym sie bawila caly dzien w pracy
  • 99
  • Odpowiedz
@stormi: W PUNKT XD
Syndrom p0laka. Ale jak to?! JAK MOŻNA NIEPRACOWAC NIEROBIE MENELU!!11
ROBIĆ IM SIĘ CHCE
ROBOTAJU ROBOTAJU
Zwłaszcza wśród prawakow zauważyłem XD nie wiem czy Ty też.
  • Odpowiedz
  • 24
@MakaronowyStwor ja to zauwazylam jedynie wsrod osob ktore zawalaja za najnizsza krajowa, nienawidza swojej pracy i tylko gadaja jak to by chcieli miec chociaz 2 tygodnie wolnego ale sie nie da
  • Odpowiedz
@stormi: najlepsze było jak kiedyś na jakieś stronie z anonimowymi wyznaniami jakaś baba pisała że wygrała na loterii w #!$%@? kasy ale dalej pracuje bo chce mieć kontakt z ludźmi XDDDD to trzeba być naprawdę stukniętym by mając takie ustawione życie i takie możliwości marnować je by słuchać jakiegoś Janusza xd
  • Odpowiedz
laczego ludzie, ktorzy sami nienawidza pracowac, jak uslysza, ze ja nie pracuje to mi gadaja jakies teksty


@stormi: bo mają jeszcze trochę powściągliwości żeby nie zwyzywać cię od pasożytów społecznych
  • Odpowiedz
@stormi:

za najnizsza krajowa, nienawidza swojej pracy i tylko gadaja jak to by chcieli miec chociaz 2 tygodnie wolnego ale sie nie da

Czyli typował k0nfiarz xD
Ja się zastanawiam czy oni naprawdę są tak głupi, czy robią to żeby tylko ktoś inny miał gorzej skoro oni mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stormi: a tak z ciekawości, bo widzę, że poczułaś się dotknięta (a wtedy zawsze jest coś na rzeczy).

Nie pracujesz, bo jesteś tak bogata i żyjesz jak paczek w maśle, czy nie pracujesz, bo jesteś tak leniwa i żyjesz na garbie rodziców?

Bo to duża różnica. Ludzie pracują, żeby mieć kasę, a nie żeby się nie nudzić.
  • Odpowiedz
  • 0
@macan nie pracuje bo nie musze, mieszkam sama w krakowie i stac mnie na wszystko na co mam ochote, jakim cudem to sobie sam odpowiedz
  • Odpowiedz
@stormi: nie interesuje mnie jakim cudem. Jakby mnie było stać na wszystko bez pracy, to też bym nie pracował. To chyba oczywiste.

Jak już napisałem, nie pracuje się po to, żeby zabić nudę, tylko po to, żeby mieć kasę.
  • Odpowiedz
  • 0
@macan to nie mi to mow, ja sie nie nudze, w czasie jak moi znajomi sa w pracy, ja jestem na silowni albo spie do 10, zycie sie kreci normalnie
  • Odpowiedz