Wpis z mikrobloga

Obsrajtek się obsrał i nie przyszedł na komisję. Jaki to jest bezczelny kłamca, zamieścił poniższy gównowpis na twitterze. Szczerba pokazał kilka kwitów, wynika z nich jasno że obajtek jak drobny cwaniaczek unika odebrania wezwania, ponadto podał fałszywy adres do doręczeń prokuraturze. Obajtek łaskawie poda adres do doręczeń, ale dopiero po wyborach, bo tak się szanownemu panu hrabi podoba.

Nosz ja #!$%@?ę, przeciętnego kowalskiego to by już dawno w kajdanach doprowadzili, a pisowska gnida uważa się za lepszego i ponad prawem. Jeszcze do tego udaje że przebywa w Polsce, a najprawdopodobniej po prostu przyjeżdża z zagranicy na wiece wyborcze.

ps. prokuratura też próbowała doręczyć wezwania ws. różnych śledztw i efekt był ten sam.
#polityka #bekazpisu #sejm #4konserwy
dozerman230 - Obsrajtek się obsrał i nie przyszedł na komisję. Jaki to jest bezczelny...

źródło: GOpj6mYXQAA1wn9

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
jak drobny cwaniaczek unika odebrania wezwania


@dozerman230: powinno być jak w USA. Obajtek wyrywa pannę w klubie, idą do kibelka na kolbę, panna zdejmuje maskę i plot twist - to Szczerba wręcza wezwanie. I cyk - doręczone.
  • Odpowiedz
Obsrajtek się obsrał i nie przyszedł na komisję. Jaki to jest bezczelny kłamca


Jakie masz dowody na słuszność twierdzeń którejkolwiek ze stron? Wybierasz sobie, która wersja bardziej pasuje? A może zechcesz się podzielić i dowiemy się, dlaczego twoim zdaniem wezwanie jest z punktu widzenia prawa skuteczne? Czy tak sobie tylko pleciesz?

@dozerman230:
  • Odpowiedz
@dozerman230: znalazł jeden prosty trik jak #!$%@?ć 1,6 MLD PLN. Zobacz jak!
PS. Nie odbierać wezwania xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kult świntego papieru w Polsce silny, najwożnijsze to mieć papier synek, to cza na spokojnie.
  • Odpowiedz
Przecież żadnego wezwania nie trzeba doręczać, to nie amerykańskie filmy. Potwierdził że wie i tyle. Jaja sobie robią z tymi procedurami
  • Odpowiedz