Wpis z mikrobloga

  • 26
@RzeczowyKomentator: Że tam w ogóle się pojawił i zawracał im dupę, kiedy ci pełnili swoje obowiązki i to zdecydowanie cięższe niż pieprzenie głupot w TV czy głosowanie w sejmie wedle partyjnej dyscypliny.
  • Odpowiedz
A pamiętacie jak idol wykopków Joński pierwszy leciał z pomocą do tych wszystkich Ahmedów i utrudniał pracę wojsku i straży granicznej?


@Kopyto96: Nie wolno o tym wspominać! Nie może się po prostu kur%$! uśmiechać?!!!
  • Odpowiedz
@Kopyto96: na tamten moment, gdzie nie znaliśmy skali i sposobu sterowania napływem tych migrantów dostarczenie jedzenia ludziom tkwiącym w impasie na granicy wydawało się humanitarnym zachowaniem.
  • Odpowiedz
nie no, w jaki. Ja wiem, ze wy nie dacie rady wspiac sie wyzej po drabinie IQ ale wysil reszte szarych komorek i postaraj sie zaargumentowac :)


wytłumaczysz mi, geniuszu, w jaki sposób można "wspinać się po drabinie IQ", skoro IQ jest w znacznym stopniu cechą wrodzoną? No, ale mniejsza o to. Ganianie się z żołnierzami pod publiczkę przy kamerach tak, że uwiecznione zostały symboliczne kardy, gdzie połowa wojskowych stała twarzami do
eduardo-garcia - > nie no, w jaki. Ja wiem, ze wy nie dacie rady wspiac sie wyzej po ...
  • Odpowiedz