Wpis z mikrobloga

Hołownia na tt nagania na spadki wrzucając screeny z zametr.pl XD

Powiedziałbym, że moja szkoła, ale som jednak różnice:

1. ja jestem bezdomnym, on jest marszałkiem sejmu

2. moje konto obserwuje 700 osób na wypoku, jego wypowiedzi docierają do kilku milionów ludzi

3. ja się mogę wpieniać o 0%, on je może normalnie zablokować

Piękne, trzeba kupić dużo popcornu.

#nieruchomosci #polityka
  • 28
  • Odpowiedz
te pisowskie #!$%@? #!$%@?ły nam mental młodych dorosłych, cudownie XD


@Hadolf_Itler: w sumie chyba takich ludzi jak ja jest sporo dlatego poszli do wyborów i przegonili PIS. Tylko faktycznie przegoniliśmy PIS i co dalej? Chyba społeczeństwo nie jest jeszcze dobrze ogarnięte, że jednak ma wpływ na politykę. Ale pomimo tego, to jednak ludzie próbują mieć wpływ na nią i to się zmienia pozytywnie.
  • Odpowiedz
@acpiorundc: ja pamiętam poprzednie rzady PO i to była masakra. Nic nie chcieli robić dla polaków, antypolskie media - dokładnie pamiętam jak pluli na wszystko co polskie. Kwota wolna co roku była wytykana tuskowi i co? 3k złotych rocznie było tylko xd pamiętam jak ludzie z moich kręgów- młodzi ludzie kręcili filmy porównujące kwotę wolną w UK i w polsce. żadnych zmian progów, żadnych zmian dla małych firm - brak likwidacji
  • Odpowiedz
@mickpl: Przecież Konfederacja była od początku przeciw, a Razem to tylko wycienk Lewicy która ma "problem" powiedzieć stanowcze nie. Co ważniejsze pamiętam że naganiałeś na PO/KO i jak to nie będą chcieli wprowadzać tego potworka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz