Wpis z mikrobloga

Hołownia na tt nagania na spadki wrzucając screeny z zametr.pl XD

Powiedziałbym, że moja szkoła, ale som jednak różnice:

1. ja jestem bezdomnym, on jest marszałkiem sejmu

2. moje konto obserwuje 700 osób na wypoku, jego wypowiedzi docierają do kilku milionów ludzi

3. ja się mogę wpieniać o 0%, on je może normalnie zablokować

Piękne, trzeba kupić dużo popcornu.

#nieruchomosci #polityka
  • 28
  • Odpowiedz
  • 275
@the_good_guy: Ja nie wiem na kogo oddam głos, ale dla mnie typ udowodnił, że jest ponad układami z deweloperuchami, bo jako jedyny szef partii, poza razemkami, twardo powiedział, że to patologiczny program i trzeba natychmiast wyrzucić go do najbliższego śmietnika.
  • Odpowiedz
Hołownia na tt nagania na spadki wrzucając screeny z zametr.pl XD


@mickpl: czyli ich sztab czyta nasze komentarze na twitterze a być moze i tu. Czyli mamy jakiś wpływ na politykę :D
  • Odpowiedz
@mickpl Hołownia spadkowicz, będzie czekał z kupnem tak w nieskończoność aż ceny spadną? To się nie doczeka!!!111

  • Odpowiedz
@the_good_guy: tylko spójrz czy gość jest z PL2050 czy PSL. W końcu Hetman jest z PSL, a pamiętając historie z nepotyzmem w PSL to raczej oni prędzej się ułożyli z deweloperami i KO, żeby to forsować, dla jakiegoś własnego interesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KOalicjanci musieli go jakoś ostro #!$%@?ć.


@D00D00: w sumie ciekawe to jest. Napewno teraz już kalkulują wybory prezydenckie. Szymek chce pewnie na prezydenta i musi się wyróżnić od KO. Z 2 strony Lewica mówi, że Czarzasty musi zostać marszałkiem "rotacyjnym".
  • Odpowiedz
tylko spójrz czy gość jest z PL2050 czy PSL. W końcu Hetman jest z PSL, a pamiętając historie z nepotyzmem w PSL to raczej oni prędzej się ułożyli z deweloperami i KO, żeby to forsować, dla jakiegoś własnego interesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lekh1: a może to właśnie jest gra pod to aby PL2050 poszła sama bez PSL w przyszłych wyborach.
  • Odpowiedz
@mickpl: PO przecież z sama z siebie się nie wycofa z tego pomysłu (mimo, że pewnie większość polityków zdaje sobie sprawę, że jest duża cześć zwłaszcza młodego społeczeństwa jest przeciwko), bo będzie się obawiała się nagonki od swoich przeciwników politycznych (wywiadów w RMF itp.), że nie realizują obietnic wyborczych, zwłaszcza przed wyborami do Europarlamentu, może też przed prezydenckimi. I dlatego właśnie po to został "wymyślony" Hołownia, żeby w takich przypadkach "pomóc".
  • Odpowiedz
mordeczko zawsze mamy wpływ na politykę, to nie Rosja (albo pisowska polska) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hadolf_Itler: no właśnie powiedzmy dopiero mniej więcej interesuje się polityką od 6-8 lat wcześniej byłem za młody i miałem ważniejsze rzeczy. Dlatego większość czasu "demokracji" przypadła na PIS.
  • Odpowiedz