Wpis z mikrobloga

@WLADCA_MALP Ja zawsze parkuje na miejscach Policji, zawsze się ludzie na mnie dziwnie patrzą a Policja i tak jak ma interwencje to podjeżdża pod drzwi, a mandatu i tak mi nie dadzą bo w KRD nie ma czegoś takiego jak miejsce parkingowe dla Policji XD
  • Odpowiedz
@kikiton: Patrząc się bo zarzadca parkingu na swoim prywatnym terenie wyznaczył miejsce dla policji a tu przyjeżdza jakiś dzban, staje na tym miejscu i jeszcze się cieszy, że mandatu nie dostanie. XD Takim parkowaniem od razu widać że to inteligent przyjechał. XD
  • Odpowiedz
@kikiton: To jest właśnie problem w Polsce. Dzbany za kółkiem, jak nie osłupkujesz terenu, fosy nie zrobisz to wjadą wszędzie bo przecież nie ma zakazu albo brama była otwarta. XD A jak się włączyć awaryjne i powie ze ja tylko na chwilę to przecież można wszędzie parkować, nawet na środku skrzyżowania. XD
  • Odpowiedz
ak nie osłupkujesz terenu, fosy nie zrobisz to wjadą wszędzie bo przecież nie ma zakazu albo brama była otwarta


@Dorth: Odkąd wujowi ludzie sami sobie bramę otwierali i wjeżdżali na teren posesji na wszystkich świetych (ma dom obok cmentarza) i jeszcze się wykłócali, ze oni mają prawo bo święto i w ogóle niech #!$%@? bo nie ma gdzie parkować, to mnie już mało co dziwi jeśli chodzi o parkowanie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP u mnie na osiedlu pod biedra cwaniaki notorycznie parkuja na miejscach dla inwalidy, ktorych sa 2 szt najblizej wejscia. Jaki jest sposob aby ich udupic? Milicja czy straz miejska na terenie prywatnym takim jak stoi biedra przyjedzie i zrobi porzadek?
  • Odpowiedz
EZG i wszystko jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BartRamsay: Na łódzkich blachach też tam regularnie parkują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem co z tymi ludźmi jest nie tak. Tutaj nawet nie mogą się zasłaniać klasyczną/kretyńską wymówką o braku miejsc, bo parking jest ogromny i miejsc nigdy chyba nie brakuje.

niektorym to trzeba wymalować zakaz parkowania nawet w samym sklepie, bo jeszcze i
  • Odpowiedz