Wpis z mikrobloga

Ale w praktyce przy każdej okazji pokazują swoją obsesję wobec kobiet, nienawiść wobec feminizmu i potężny ból dupy, że im nie wyszło w relacjach damsko-męskich. Zamiast faktycznego "pójścia swoją drogą", jest jakieś żałosne błaganie skierowane do kobiet "Proszę, zauważcie nas, jakimi jesteśmy fajnymi chłopakami i ile tracicie, nie dając nam szansy! :(((("


@lewoprawo: piszesz o blackpillu, a nie o mgtow.
  • Odpowiedz
@bregath:

Blackpill - nie mam szans na wartościową relację intymną z kobietą i już na to nawet nie liczę; posiadanie takiej relacji rdzeń człowieczeństwa, moje życie jest puste w tym stanie
MGTOW - idę swoją drogą, nie myśląc o zawieraniu żadnego kontaktu z kobietami; to dla mnie o wiele lepsza droga życia, czuję się lepiej żyjąc w taki sposób

A przynajmniej tak to rozumiem, w znacznym uproszczeniu
  • Odpowiedz
@bregath: Blackpill nie byłby blackpillem bez ciągłego narzekania na niesprawiedliwość tego świata, że niezależne od nas geny dyktują nam bardzo ważny aspekt życia, jeszcze zanim się urodziliśmy.

MGTOW w ogóle się do tego nie odnosi, tylko stwierdza że dzisiejsze kobiety po prostu nie są warte uwagi i lepiej prowadzić życie bez nich.

Blackpill ciągle pomstuje na zły los, MGTOW ma to w dupie. A przynajmniej w teorii tak to wygląda, w
  • Odpowiedz
Blackpill - nie mam szans na wartościową relację intymną z kobietą i już na to nawet nie liczę; posiadanie takiej relacji rdzeń człowieczeństwa, moje życie jest puste w tym stanie


@colliee: dodaj jeszcze toksyczność i mizoginię, czasami nawet otwartą i masz komplet.

MGTOW - idę swoją drogą, nie myśląc o zawieraniu żadnego kontaktu z kobietami; to dla mnie o wiele lepsza droga życia, czuję się lepiej żyjąc w taki sposób


@
  • Odpowiedz
@Chuopochuop to samo zauważyłem. Typiara w opisie napisała nawet nie jakoś super oględnie, że cała uwaga skupiona na dzieciach i w zasadzie to szuka kogoś kto jej pomoże ogarnąć prozaiczne czynności życiowe żeby miała czas na jakieś swoje rzeczy. Nic o tym, że szuka partnera, miłości, związku itp. Ona w zasadzie chce darmowej pomocy życiowej XD
  • Odpowiedz
Blackpill ciągle pomstuje na zły los,


@lewoprawo: chyba pomyliłeś pigułki xd BP jestraczej o dostrzeganiu tych zmian wszystkich i wyciąganiu wniosku, żeby się tym nie przejmować, pracować nad sobą. PRaktycznie jak mgtow.
  • Odpowiedz
chyba pomyliłeś pigułki xd BP jestraczej o dostrzeganiu tych zmian wszystkich i wyciąganiu wniosku, żeby się tym nie przejmować, pracować nad sobą. PRaktycznie jak mgtow.


@smallboobslover: Bzdury wygadujesz, chyba oszukujesz siebie tak samo jak te typki z MGTOW. Blackpill po prostu nie istnieje bez tego narzekania. Gdyby ludzie się godzili ze swoim losem, to by o tym w kółko nie gadali.
  • Odpowiedz