Wpis z mikrobloga

  • 11
@In_thrust_we_trust:

Właśnie napisałeś coś w stylu, że 300 kg w ciągu to normalny wynik, dla osoby, która coś ćwiczy.

W tamtym roku do tej wagi 30 kobiet w polscy wycisnęło tyle na zawodach, mówimy tu o zapalonych trójbojarach, które robią to stricte i tak trenują a nie "coś ćwicza). A 13ście zrobiło 80 kg lub więcej

Nie wiem skąd u Ciebie po raz, któryś biorą sie tak absurdalne teksty na
  • Odpowiedz
@Kasahara: u mnie na siłce chodzą dwie laski które wyciskają 60 kg w serii na parę repów. Fakt, widac że ćwiczą, ale też nie nie wyglądają na jakieś #!$%@? milośniczki silowni.
Przytaczanie polskich wyników trochę nie ma sensu w montekście tdgo jak bardzo niszowy jest trojbój u kobiet w PL.

Na pewno 70 kg na ławce dla laski jest dużo łatwiejsze niz 300 w martwym dla typa, porownanie z czapy
  • Odpowiedz
  • 9
@In_thrust_we_trust:

Gówno wiesz, w dupie byłeś i #!$%@? jak pet.

Nawet na mistrzostwach świata z Agatą Sitko, gdzie było 12 najlepszych na świecie to kilka z nich nie przekroczyło 90 kg w ostatniej próbie. A to elita już światowa trenujących zawodowo. Agata miała te 150, druga za nią 115 kg...
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: niedawno pisałeś 110 i już nie kręć. Świadczy tylko o tym, że jesteś na bardzo niskim poziomie, a komentujesz wszystko jak wyrocznia, gdzie Twoja wiedza jest na baaardzo niskim poziomie.
  • Odpowiedz
@Kyriakos: nie no rekord taki życiowy miałem 120 na masie. Ale to przy najwyższej wadze w życiu i w sumie zalaniu już

Ja przecież zgadzam się z tym, że 120 kg dla chłopa to nie jest jakis mega kosmiczny wynik, tak samo 70 kg dla laski to nie jest jakiś kosmiczny wynik xD
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat:

swoją drogą nie wiedziałem że kobiety tak mało wyciskają. Ciekawe czy przy przysiadzie dysproporcje do mężczyzn są też tak duże.


Dużo mniejsze. Trzeba też patrzeć na to, że baba 70 kg to już jest ciężka tak właściwie jak na kobiety. To odpowiednik chłopa 100-110 kg. Jakbyś wziął przeciętnych chłopów którzy ważą 60-65 kg to myślę, że wcale by dużo więcej nie wyciskali do dziewczyny z posta.
  • Odpowiedz