Wpis z mikrobloga

72,5 kg Ani na klatę, trochę śmieszno bo mysłała, ze to 65 kg i jeszcze seria rozgrzewkowa i zapomniała pauzy. 77.5 kg niestety nie poszło, bo był problem z bólem pleców. Ale myślę, ze do końca roku 80 kg jest w zasięgu, co na dziewczynę już chyba złym wynikiem nie jest

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - 72,5 kg Ani na klatę, trochę śmieszno bo mysłała, ze to 65 kg i jeszcze se...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@In_thrust_we_trust: przecież u lasek przejście z 60 na 70 kilo w wyciskaniu to jak u chłopów ze 100 na 150... Dodajmy do tego, że kobiety mają wydolność neuromuskularną bardziej przesunięta w ilość powtórzeń w stosunku do ciężaru maksymalnego, to tym bardziej świadczy o trudności w wyciśnięciu takiego wyniku.
  • Odpowiedz
@Kasahara: @In_thrust_we_trust: za każdym #!$%@? razem: ktoś wrzuci coś aby się pochwalić, i zaraz znajdzie się jakiś impotent który będzie umniejszał aby połechtać swoje nędzne ego xD

No jakieś #!$%@? przeciwieństwo siłowni w realu gdzie ci najwięksi często są najrówniejszymi ziomkami. A nie małymi smutnymi #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Kasahara:

bo #!$%@? mitomanie jak potłuczony


Ale czemu tak Cie #!$%@? ze dwie laski u mnie na silowni wyciskają te 60 kg? xD czemu Cie to tak boli?

@Saprofit być może tak jest, stąd w sumie trudniej przewidzieć one rep max dla kobiet. Te z mojego przykładu mogę sobie wyciskać 60x6 i nie ma pewnosci czy by 70 wycisnęły
  • Odpowiedz
@Kasahara: @In_thrust_we_trust U mnie w city ficie nie liczac mojej dziewczyny co wyciska 67.5kgx5 (przy wadze 62kg), to przez 5 lat byly jeszcze 3 dziewczyny co wyciskaly 60kg na 3-5 razy. Jedna z nich to sterydziara na bank,a te dwie co robily to tez waga 65kg+
W kazdym razie u lasek rzeczywisice te one rep maxy sie jakos gorzej przeliczaja, bo watpie zeby wycisnela 80kg. 75 na pewno, 77.5kg
  • Odpowiedz
  • 2
@Zieew: dziewczyny jheśli chodzi o 1 RM to jest #!$%@? sprawa, nawet jeśli trenują pod trójbój. Może Ci zrobić 65x5 a nie wycisnać 67.5 na strzała
  • Odpowiedz