Wpis z mikrobloga

Jeszcze miesiąc i rzucam to całe programowanie, robię sobie kilkumiesięczną przerwę. Robię rzeczy kompletnie bez sensu i z których korzystać będzie MOŻE jedna osoba.

Mam 11 lat doświadczenia i się już trochę wypaliłem. Cieszę się, że będę miał pierwsze od chyba czasu liceum wakacje podczas których nie będę nic robił. Już się nie mogę doczekać <3

#programista15k
  • 8
  • Odpowiedz
Robię rzeczy kompletnie bez sensu i z których korzystać będzie MOŻE jedna osoba.


@pastarri: a jakie to ma znaczenie? Jesteś tam, żeby zarabiać pieniądze na życie, a nie żeby zbawiać świat
  • Odpowiedz
a jakie to ma znaczenie? Jesteś tam, żeby zarabiać pieniądze na życie, a nie żeby zbawiać świat


@WyjmijKija: Ma takie, że jak nie widzisz sensu swojej pracy, a jesteś ustawiony finansowo, to ciężko jest znaleźć motywację.
  • Odpowiedz
  • 0
Ma takie, że jak nie widzisz sensu swojej pracy, a jesteś ustawiony finansowo, to ciężko jest znaleźć motywację.


@blehblehbleh: dokładnie tak. Ciężko się zmotywować do pracy. Oszczędności mam tak spokojnie na 3 lata nicnierobienia, a nie chce mi się słuchać tego pitololo sztuki dla sztuki rozmów o tym co w obecnym roku wyprze C++ - rust, go czy może zig. Do tego mamy całe zespoły które tworzą wewnętrzne narzędzia deweloperskie, przez
  • Odpowiedz