Wpis z mikrobloga

@Lefty: średnią 20kmh przez pół godziny to większości społeczeństwa trudno na rowerze jest utrzymać, a tu mowa o bieganiu...
  • Odpowiedz
@kurio: eh przecież wiem xd w drugim komentarzu wprost się przyznałem, że wiem i to był tylko zwykły troll, ale widzę biegacze oburzyli się i po x godzinach dalej dostaje powiadomienia xd
  • Odpowiedz
@Lefty: Aaaa, to luzik. Tak mi się w oczy rzucił twój komentarz, to nakreśliłem na prędce temat. Nie każdy biega, nie każdy jeździ na rowerze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ulic_Qel_Droma: A ty uzyskałeś zgodne między innymi na to zdjęcie, które masz w profilowym, albo inne które dodawałeś na mikroblog? ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://wykop.pl/wpis/76423585/humorobrazkowy-heheszki/strona/2#268354195

Czy użytkownicy udostępniający zdjęcia w mediach społecznościowych, jak youtube (miniaturki) albo filmy tematyczne jak opowiadające historie piłkarza / czy też portale dziennikarskie uzyskały zgodę?

''prawa użytku dozwolonego. Jest to rodzaj wyjątku od prawa autorskiego, który umożliwia wykorzystanie cudzego dzieła w określonych sytuacjach,
  • Odpowiedz
@Ulic_Qel_Droma: już nawet nie wspomnę, że to zdjęcie jest ogólnie dostępne z trailera, które dodał netflix i każdy ma opcję ''udostępnij''. Czy to na facebooku i innych portalach społecznościowych. Nie tylko zdjęcia z trailera, ale i sam trailer.
  • Odpowiedz
Mogli by dać jakąś nagrodę główną typu 10tyś, ale wpisali by w regulamin, że nagrodę wygrywa najlepsza osoba z top 10 w jakimś zorganizowanych przez nich biegu, na który trzeba się stawić osobiście i który, będzie streamowany. :D


@Lukasq: Wg mnie powinni dać 100 tysięcy każdej osobie TOP10, która chociaż wyrówna swój rekord online. Następnie Rosmann dałby informacje, że niestety żadna osoba nie stawiła się na wyznaczonej trasie ( ͡°
  • Odpowiedz
ja to chyba wiem jak one to robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tylko jak łapią na tinderze czy badoo jakichś biegaczy z Afryki?


@MLeko29: typowa Julka :P ... a tak na serio, jak jakiś facet przebiegnie dla niej ten dystans, to dla takiej osoby nie ma już ratunku.
  • Odpowiedz
@aukolb: pewnie były oszustwa, ale garmin w niektórych dyscyplinach to rak jak jasny #!$%@?. Jak pływam i zmieniam styl z klasycznego na grzbiet to wychodzi ze jestem jak Michael Phelps - kompletnie gubi naliczanie, a ja robię jakieś rekordy!
  • Odpowiedz