Wpis z mikrobloga

@RejestratorRodzynek: ja dziś biegłem. GPS zgubił sygnał, a po odnalezieniu, appka wyznaczyła trasę jakąś okrężną drogą. Jednocześnie dystans ucięło i na 3 km był krótszy o niecały kilometr w porównaniu z zegarkiem Garmin.

Nie żeby to było zaskoczenie, że appka będzie działać byle jak. Szkoda że Strava nie ma jakiejś usługi do eventów, bo chociaż miałaby przyzwoitą jakość.
  • Odpowiedz
@aukolb: A to wszystko dla -50% jako jednorazowy kupon na zakupy o wartości do 300zł i kupon trzeba zrealizować do 31 maja. Rossmann będzie miał obroty jakich nie ma przed Świętami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RejestratorRodzynek: zgadzam się, aplikacja liczy km jak chce.

Zniżki były dla wszystkich uczestników. To bieg wirtualny, bez kontroli, nikt nie traktuje tego poważnie, raczej chodzi o uczestnictwo.
Niestety poziom komentarzy osób bez wiedzy na temat biegu mnie nie zaskoczył. Jeżeli jest możliwość oplucia kogoś to zróbmy to... Tragedia
  • Odpowiedz
  • 14
@NieSluchamSieMam: W regulaminie jest jasno napisane:
Wyraź wymagane zgody:
- zezwolenia na wyłączenie optymalizacji baterii (włączenie trybu oszczędzania baterii może skutkować błędami w rejestracji przebiegniętego dystansu),

+ informacja że nie wolno korzystać z rowerów, hulajnóg itp.

Jak ktoś już miał błędy to przez to że nie wyłączył optymalizacji baterii, przez co sygnał gps był czytany co 10-20s, zamiast co 1s. Co pozwala Rossmannowi usunąć wynik xD

Więc jak bez kontroli, jak
  • Odpowiedz
Mogli by dać jakąś nagrodę główną typu 10tyś, ale wpisali by w regulamin, że nagrodę wygrywa najlepsza osoba z top 10 w jakimś zorganizowanych przez nich biegu, na który trzeba się stawić osobiście i który, będzie streamowany. :D


Składamy się na wypokowego streama, obejrzenie 50zł, 200 osób zbierzemy i mamy nagrodę główną, a zabawy przy oglądaniu że hoho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lukasq:
  • Odpowiedz
@aukolb pytanie do uczestników. Dostał już ktoś kupon w aplikacji? Jeszcze mi go nie naliczyło albo nie umiem go odszukać ¯_(ツ)_/¯

Tak tak wiem, że oficjalnie mają jeszcze 2 dni. Ogólnie pytam.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 2
@Orthosie Po wprowadzeniu RODO dodali opcję, że jak się zapisujesz to zaznaczasz czy chcesz być anonimowy czy nie, ale domyślnie jest widoczne.
  • Odpowiedz