Wpis z mikrobloga

Pytanie do doświadczonych Mirków nie Chadów tylko przeciętnych, o czym gadacie z różowymi na randce jak sądzę na 1 spotkaniu jest łatwiej bo się nie znacie jest masa tematów ja mówię np o zaintresowaniach, filmach ale jeśli chodzi o drugie już raczej wiecie co nie co o sobie to może być problem, to gdzie je bierzcie na drugą randkę. Jak budujecie dotyk bo raczej nie rzucacie się z łapami na obca laske bo to trochę dziwne xD
#blackpill #tinder #pua #zwiazek #podrywajzwykopem
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Geralt678: pierwsza spacer/kawa i raczej tematow jak piszesz jest duzo, drugie najczesciej albo zakupy bo jest masa punktow zaczepnych do rozmowy, czesto kino (nie trzeba gadac + bardzo latwo wyczuc czy laska jest zainteresowana i mozna zainicjowac dotyk). Zdarzalo mi sie tez po prostu "rzucic" jak siedzielismy np. w aucie, czasem nawet na pierwszym spotkaniu jak zalezalo mi tylko na seksach a laska widac, ze byla podjarana. Nie zdarzylo mi
  • Odpowiedz
@Geralt678: moze i wypadlem z rynku matrymonialnego, ale mysle ze zasada zostala niezmieniona. Jesli na pierwszej randce na pozegnanie nie ma minimum przytulenia takiego o sekunde dluzszego. To nie ma co zawracac sobie glowy nastepna randka.
A jesli wszystko idzie dobrze to drugie spotkanie przebiega bez stresu, i macie wiecej tematow do gadania, bo juz troche sie znacie.
  • Odpowiedz
Nie zdarzylo mi sie jeszcze sparzyc na takich akcjach ale tez trzeba umiec dobrze czytac z lasek


@kuba4370: dokładnie, znajomość pua to podstawa, wygląd nie ma znaczenia

  • Odpowiedz
@reydel oczywiście że w pewnym stopniu ma znaczenie, jak będziesz odpychający to żadna laska z Tobą nie pójdzie do łóżka
Ja jestem raczej normalny, może trochę w stronę oskarka ale bez przesady, dobra gadka i zainteresowanie drugiej strony to podstawa
  • Odpowiedz
@Geralt678: dlatego pójście na kawę to najgorsza opcja jak chcesz coś działać, bo głupio nawet dotknąć za udo albo się przytulić do siebie i siedzieć już pomijając że często masz jakieś sofy jednoosobowe
Po kilku minutach już widać czy laska jest zainteresowana czy nie więc nie ma co już zabawiać, jedynie zabawiać tak żeby niezręcznej ciszy nie było xd
Raz miałem tak że pierwsze spotkanie było wyżej niż średnie potem
  • Odpowiedz
  • 0
@kuba4370: kurde to nieźle cholera xD nie wiem czy miałbym taka odwagę rzucać na laske bo może s--------ć ale chyba muszę tak zrobić bo miałem 17 spotkań które kończyły się koszami. U mnie problem jest taki że jak idę z laska na kawę to ona siedzi naprzeciwko xD jak się rzucałeś odrazu pocałowałeś czy macałes ja, jak czytać taka laske?
  • Odpowiedz
@Geralt678: kawa/knajpa ale taka tłoczna żeby było miło, ale żeby chciało się pójść w inne miejsce. Small talk, jakieś heheszki itp.

Po X minutach proponowałem zazwyczaj że strasznie tu głośno/tłoczno itp więc może pójdziemy w inne miejsce. Po wyjściu z knajpy propozycja - spacer (miałem już zawsze obczajona miejscówkę).

Trochę spacerowania po parku, później small talk na ławce i jak jest miło to wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@default1 @razdwatrzy55
Spora część lasek nie lubi obściskiwania w miejscu publicznym więc zastanawianie się jak usiąść w knajpie to kiepski pomysł.

Idziecie z panną do knajpy (a nie na chatę) bo to miejsce publiczne, może czuć się bezpiecznie, może panna was trochę obczaic, poznać itp. To generalnie nie jest czas i miejsce na pierwszy dotyk poza czymś w stylu... o jaki piękny pierścionek, laska wyciąga rękę przez stół żeby pokazać i wtedy trzeba ją za tą rękę złapać. To jest max.

Każda laska ma wbudowany creep radar którego nie chcecie uruchomić. Laska przede wszystkim ma czuć się komfortowo, zbyt wczesny dotyk i jest dziwnie. Nawet kwiatki od razu i może
  • Odpowiedz
@Geralt678:

Zasada małych kroków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kolejność jak już jest miło na ławce jest taka:
- trzeba sprawić żeby laska wstała i ja w ramach żartu hehe posadzić na kolanach bokiem. Jak nie ucieknie to jakaś zabawa włosami itp, ale
  • Odpowiedz
@default1: no i super że jest jak na przesłuchaniu. Masz możliwość patrzeć lasce w oczy, obserwować reakcje, utrzymywać kontakt wzrokowy tak długo aż się speszy i spuści wzrok. Chcesz żeby laska dokładnie mogła zaobserwować Twoja mowę ciała itp. Zawsze sadzam laskę na przeciwko i szczerze mówiąc na palcach jednej ręki policzę sytuację że drugiej randki nie było.

P.S. Kiedyś mi jedna panna powiedziała właśnie, że jak na przesłuchaniu, powiedziałem jej
  • Odpowiedz
kolejność jak już jest miło na ławce jest taka:

- trzeba sprawić żeby laska wstała i ja w ramach żartu hehe posadzić na kolanach bokiem. Jak nie ucieknie to jakaś zabawa włosami itp, ale dość szybko przechodzimy do punktu drugiego.


@lubie_placki777: xDDD jak laska jest chetna, zeby usiasc Ci na kolanach na lawce to juz nie da się tego spi3rdolic xd raczej kluczem jest tutaj doprowadzenie na kolana xd a
  • Odpowiedz