Wpis z mikrobloga

Pytanie do doświadczonych Mirków nie Chadów tylko przeciętnych, o czym gadacie z różowymi na randce jak sądzę na 1 spotkaniu jest łatwiej bo się nie znacie jest masa tematów ja mówię np o zaintresowaniach, filmach ale jeśli chodzi o drugie już raczej wiecie co nie co o sobie to może być problem, to gdzie je bierzcie na drugą randkę. Jak budujecie dotyk bo raczej nie rzucacie się z łapami na obca laske bo to trochę dziwne xD
#blackpill #tinder #pua #zwiazek #podrywajzwykopem
  • 26
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: teoria!=praktyka. Siedzenie obok siebie jak jesteś chadem, znasz się z laską już trochę, albo wiesz że na Ciebie maksymalnie leci - why not. Jak to obca babka to idąc zbyt szybko w kontakt fizyczny będąc przeciętniakiem tracisz, a nie zyskujesz.
  • Odpowiedz
@Feministka2000: to co jest red flagiem u gościa 170cm może być super u przystojniaka 200cm, taka prawda.

Miałem takiego ziomka znajomka co jak było ciepło chodził boso. Do knajpy na piwo wpadał boso bo natura itp. Panny na niego (i jego brudne stopy) leciały jak nie powiem co bo był przystojny i miał gadane. Gdyby normik postępował podobnie byłby obiektem kpin, szydery itp.

P.S. U kobiet nie ma zielonego światła, jest
  • Odpowiedz
@Geralt678: O jej lękach i marzeniach; moich lub jej pasjach; moich przygodach z przeszłości z silnym ładunkiem emocjonalnym (lęk, radość itp.). O moich i jej relacjach damsko-męskich i oczekiwaniach w tym temacie.

Ja generalnie bardzo mało dotykam dopóki nie znajdziemy się u mnie. Ale w gruncie rzeczy zależy to od mojego nastroju i wyczucia jej. Czasami staram się podręcznikowo eskalować dotyk; czasami po prostu w pewnym momencie rzucam "mam ogromną ochotę
  • Odpowiedz
@Geralt678: powiedz, że w przedszkolu lubiłeś wróżyć z rąk i zacznijcie sobie wróżyć jakieś bzdury (by było widać, że robisz to w żartach a nie na serio) pokazuj jej zdjęcia na telefonie trzymając telefon lewą ręką a prawą ją obejmujesz, bo tak ci będzie wygodniej żeby nie polecieć w bok.
  • Odpowiedz