Wpis z mikrobloga

Witam jak mam schudnac 15kg z 80kg do 65kg. Jedyne co lubie jeść to kebaby, czipsy, mcdouble, ryż, makaron oraz chleb, ogólnie węglojadem jestem. Nie lubie mięsa, warzyw oraz owoców. Jeśli chodzi o picie to tylko kokakola albo inne słodzone napoje, woda jest obrzydliwa i to dla koni jest napój a nie dla ludzi. Mam też taki problem że ciągle myśle o jedzeniu np. teraz już musze toczyć walkę sam ze soba w głowie żeby jutro nie pójść na kebaba albo nie zjeść czipsów (codziennie obowiązkowo jem dużą paczke od ok. 10 lat). Ciągle myślę o jedzeniu, bo to jedyna rzecz w życiu która mi daje przyjemnosć

#przegryw #mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #gotowanie #gotujzwykopem
  • 19
  • Odpowiedz
@Chrysopoeia: licz kcale i nie przekraczaj zapotrzebowania

ale i tak nie będziesz liczył, więc wrzuć aktywność fizyczną, ja np. dużo biegam + rower i wręcz nie mogę przytyć, jem do oporu, z gastro głównie, ale warzywa lubię i też się nimi zapycham (ponad kilo dziennie)
jak cola i napoje to zero
a chipsy zastąp tymi leysami z pieca
  • Odpowiedz
  • 0
a chipsy zastąp tymi leysami z pieca


@Vadzior: te prosto z pieca to mają prawie tyle samo kalorii co te zwykłe + smakują gorzej. Jak jakieś ciastka. Aktywność fizyczna ciężko bo mnie wszystko boli. Napoje zero są niedobre, ja mam nadzwyczajnie wyczulony smak oraz węch i czuje syntetyczny posmak, nie moge ich pić
  • Odpowiedz
@Chrysopoeia: no z takim podejściem to nie ma co się katować tylko sobie odpuść i żyj jak teraz, serio, nie ma złotego środka, chcesz coś osiągnąć to musisz się poświęcić trochę, jednym przychodzi to lekko, innym mniej, ja wole biegać 6x w tyg i żreć co chce i dopychać się warzywami do każdego posiłku. Też nie lubię biegać ale wole to niż zrezygnować z burgerka czy sushi
  • Odpowiedz
@Chrysopoeia nie ma magicznych rozwiązań. Zmień nawyki żywieniowe i odstaw syf. Inaczej .ożenił uda Ci się schudnąć ale wszystko wróci. Jak chcesz zmienić wagr musisz zmienić podejście do żarcia. No i poświęć ileś h w tyg na ruch. Polecam spacery, siłka jest ok ale jak ktoś nie lubi to szybko się może zniechęcić. Podsumowując jak nie zmienisz głowy to ciała reż nie zmienisz długofalowo.
  • Odpowiedz