Wpis z mikrobloga

@Apode: przecież Gruzini to zamknięte kliki, klany i mafie. Są porywczy i ciężko ich zinfiltrować. Polskie służby bardzo narzekają na tą grupę imigrantów. Dostają zakazy wjazdu to wracają po jakimś czasie na nowych papierach. Mają ruch bezwizowy do PL
  • Odpowiedz
@dawid-poselski: Mnie te komentarze typu: "Sebki się stawiały, wyzywały to i zasłużyły" przypominają dyskusje na Twitterze. I Amerykanie - o zgrozo często biali, ale oczywiście głównie czarni - piszą teksty, że ofiara sobie zasłużyła, bo kłapała dziobem. Masz systematycznie schemat: czarni zaczepiają białasa, ten się gotuje, ale jakoś sobie radzi. Kiedy zaczynają do niego startować z łapami, biały się w końcu odpala i mówi coś pod nosem "fcking neggers" i wtedy
  • Odpowiedz
@G06DbT: jest trochę bardziej normalne niż spalenie samochodów (Paryż zaczynamy mieć w Polsce). Jeżeli takie kozaki że obrażali kogoś to powinni obronić swoje "racje" na pięści
  • Odpowiedz
@rraf: a takie kozaki z tych gruzinow że potrącili kobietę na rowerze, i się do niej rzucali, to Polacy zareagowali.

No i za zareagowanie Polacy mieli obite mordy.

Co powiesz na to?
  • Odpowiedz
T ale widziałeś pełen obraz tego zdarzenia? #!$%@? patusy ich wyzywały, więc w sumie nie dziwne że dostali po mordzie. Sytuacja aż taka oczywista nie jest


@gorillaz: Jak w obcym kraju pijane patusy Cię zaczepiają to się spieprza jak najdalej, a nie zbiera ekipę i leje ich po mordach.
  • Odpowiedz
@Haszenberg: ja to olewam jak mnie ktoś wyzywa, bo to świadczy tylko o tym, jakim ograniczonym osobnikiem jest.

Ale może ty lejesz każdego po mordzie od razu. Nie wiem.
  • Odpowiedz
@G06DbT No masz absolutna rację więc jak ktoś Cie tak wyzywa to masz dużą szanse, że zostaniesz przez niego kaleką ale #!$%@? ważne, że nie złamałeś swoich zasad ;)
  • Odpowiedz