Wpis z mikrobloga

@maad: Aż się przypominają sekcje komentarzy na YT, klasycznych botów wiadomo skąd.

My POLACY wiemy! MY POLACY popieramy! POLADZY SIĘ BUDZOM!
  • Odpowiedz
@gorillaz: powiem tak. Jak ja byłem w UK, to nawet jak jakiś chuderlak szedł w moją stronę i mnie wyzywał "u polish s c um", to olewałem. Takich ludzi się ignoruje, tak jak normalny człowiek omija g0wno na swojej drodze. Tak, zachowywali się źle, ale są u siebie. Dopóki tylko gadają, nie znęcają się nade mną psychicznie i fizycznie, to mam to w pompie. Olać i iść dalej. DOPÓKI NIE
  • Odpowiedz
@gorillaz: co za różnica czy byli #!$%@? i czy to były patusy czy nie, skoro zaczęło się od tego, że książę orientu jadący chodnikiem zaczepił kierownicą babę z wózkiem i jeszcze się awanturował po zwróceniu uwagi
  • Odpowiedz
@goferek:

I później przez takich zjebów normalni ludzie muszą pobierać bilety z tych nieszczęsnych automatów apcoa.

Na szczęście ten chory "biznes" upada, koło kilku pobliskich marketów już to gówno zlikwidowali, pewnie się nie opłacało, bo nikogo się nie udawało wrobić w mandat, a automaty były, albo bardzo kiepskiej jakości i się psuły, albo ktoś je umyślnie rozwalał. Był sklep do którego jeżdżąc częściej ten automat nie działał niż działał.
  • Odpowiedz
nie no, jak ci ktoś cie zacznie wyzywać to normalne jest, że spuścisz mu #!$%@?, prawda?


@G06DbT: A czego innego może się spodziewać osoba, która prowokuje, wyzywa i drze mordę? Prośby o zaprzestanie? Weź się #!$%@? obudź. Jak włamywacz mi wchodzi do domu, to dla mnie bardziej normalne jest, że się bronię, łącznie z #!$%@? go na miejscu, niż że dzwonię na policję i czekam na ich reakcję. Dla Ciebie
  • Odpowiedz