Wpis z mikrobloga

  • 2
@eeehhh

@Apode: LOL, lubię te tytuły 'Polacy odpowiadają'


Patusy policzyły się z patusami i tyle w temacie. Żaden normalny obywatel by nie poszedł w takie krzywe akcje żeby podpalać rząd aut, ale ze zrobił to NASZ POLSKI PRAWILNY jakiemuś imigtantowi, no to duma xD Nareszcie mamy swoją Francję xD


Jak murzyny palą auta to jest upadek cywilizacji, jak polskie patusy o duma, honor i sprawiedliwość xDDDD
  • Odpowiedz
@gorillaz: mieszkam w Siechnicach, więc jestem na bieżąco, sama nie raz im schodziłam z drogi. To naprawdę nie jest pierwsza taka akcja, tylko dopiero teraz zrobiło się głośno, bo jest nagranie. W zeszłym miesiącu któryś dusił 12-latka w rynku, w środku dnia, sprawa jest w prokuraturze
kredance - @gorillaz: mieszkam w Siechnicach, więc jestem na bieżąco, sama nie raz im...

źródło: IMG_20240522_122956

Pobierz
  • Odpowiedz
no jak dla mnie obicie mordy za zwyzywanie kogoś to jest dalekie od normalnego, a i pewnie gruzini nie liczyli na to, że ktoś zrobi odwet za pobicie człowieka.

Jak widać się przeliczyli.


@G06DbT: i teraz ktoś skończy z kosą
  • Odpowiedz
#!$%@? patusy ich wyzywały, więc w sumie nie dziwne że dostali po mordzie.


@gorillaz: to było katowanie i kopanie leżącego w kilku. To i tak zbyt mała kara - a zdjęcia powinny pójść w świat, niech bydło z innych krajów się zastanowi zanim do nas przyjedzie i będzie robić syf
  • Odpowiedz
nie no, jak ci ktoś cie zacznie wyzywać to normalne jest, że spuścisz mu #!$%@?, prawda?


@G06DbT: nie widziałeś filmu. Polak krzyczy zajeb mi kozojebco
  • Odpowiedz