Wpis z mikrobloga

@G06DbT: normalny człowiek nie startuje do grupy Gruzinów. Normalny człowiek wie, że Gruzin nerwów na wodzy nie trzyma.
  • Odpowiedz
@gorillaz: cywilizacja to także egzekwowanie prawa a własciwie nieuchronność kary, mi 2 patusów wybiło wybiło szyby w aucie które akurat chciałem sprzedać, złapani na gorącym uczynku po anonimowym telefonie o 3 nad ranem, pokrawione ręce. Sprawa umorzona bo powiedzieli że to nie oni. Samosądy wynikają m.in. z bezsilności
  • Odpowiedz
#!$%@? patusy ich wyzywały, więc w sumie nie dziwne że dostali po mordzie. Sytuacja aż taka oczywista nie jest


@gorillaz: to mogli zadzwonic po policje albo odejsc stamtad ale bydlo ze wschodu innego rozwiazania nie zna
  • Odpowiedz
@Apode: LOL, lubię te tytuły 'Polacy odpowiadają'

Patusy policzyły się z patusami i tyle w temacie. Żaden normalny obywatel by nie poszedł w takie krzywe akcje żeby podpalać rząd aut, ale ze zrobił to NASZ POLSKI PRAWILNY jakiemuś imigtantowi, no to duma xD Nareszcie mamy swoją Francję xD
  • Odpowiedz
  • 1
@floojd A co takim Gruzinom zrobią? Nawet jak ich znajdzie policja, to dostaną prace społeczne, albo jakieś śmieszne wyroki.

Spalenie ukochanych aut ich kolegom na pewno da sygnał, żeby nie zadzierać z miejscowymi z byle powodu.
  • Odpowiedz
@Apode: Zgaduję, że sytuacja pewnie wyglądała tak:

1. Gruzini bujają się i robią syf (pic rel).
2. Kolejny przypadek robienia syfu przez Gruzinów (podobno zahaczył kierownicą o jakąś laskę z dzieckiem?).
3. Sytuację zaobserwował podchmielony Mariuszek.
4. Przykozaczył i zwyzywał ich od kozojebców, pewnie wtedy nie było ich
backtomy_place - @Apode: Zgaduję, że sytuacja pewnie wyglądała tak:

1. Gruzini bujaj...

źródło: screeny

Pobierz
  • Odpowiedz
ale ze zrobił to NASZ POLSKI PRAWILNY jakiemuś imigtantowi, no to duma xD


@eeehhh: W ogóle nadawać tej sytuacji narodowy charakter to jakiś #!$%@? żart. Przeciez to aż wstyd jest być Polakiem mając takich pobratymców xD
  • Odpowiedz
ty nie panimaju ze zastosowal analogie twojej logiki


@harrame: Sasza, naucz się najpierw języka poskiego, później logiki. Bo to że napisałem że nikt nie miał prawa bić menela to nie znaczy że ktoś miał prawo komuś podpalić auto, wręcz przeciwnie. Nikt nie miał prawa podpalić tych aut, tak samo jak ci gruzini nie mieli prawa bić menela.
  • Odpowiedz