Wpis z mikrobloga

  • 2
@Senuyo: wykopowicze :) Krzan wygrala z Popławską, Zawadzką i Kubicką, a Halejcio wygrała z Żmudą-Trzebiatowską, Olszańską i Fagatą
  • Odpowiedz
@arahooo: Krzan szła fazą play-off cięższą drogą i zasłużenie wygra, patrząc na przebieg konkursu, a wybór gust tutaj i gust @jutrobedzieinaczej jurorów wyborów miss podobny, często tak jest, a często nie;) Konkurs dość ciekawy właśnie przez egzotyczne rywalizację typu Passent-Fagata, mega para na papierze, intelektualistka kontra miłośniczka mrożonek, a Halejcio w finale zaskoczenie, bo jest ładna, ale ja w finale widziałbym Aleksandrę Szwed, jakby była w konkursie np. W rywalizacji z
  • Odpowiedz
  • 0
Bym zapomniał, Krzan jeszcze miała Gąsiewską, a Halejcio Włodarczyk.
Czyli pełne drogi do finału są takie
Krzan: Gąsiewska, Popławska, Zawadzka, Kubicka
Halejcio: Włodarczyk, Fagata, Olszańska, Żmuda-Trzebiatowska.

Czyli Krzan pokonała Zawadzką, Kubicką i Gąsiewską czyli miała naprawde trudno.
  • Odpowiedz
@arahooo: czyli klasyk, wykopkowe piwniczaki to kryptogeje. Oczywiście żaden wstyd. We wszystkich "plebiscytach" wybierają wysokie, bezkształtne i płaskie typiary z kwadratową szczęka, którym gdyby ściąć włosy u barbera to nie dałoby się odróżnić od zadbanego Marcina z ulicy xD jak tutaj Krzan albo spuszczanie się nad Gal Gadot xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Morthgar: Rzeczywiście, wybrałem korzystne zdjecie Halejcio. Będzie chyba druga runda plebiscytu - każda z pań będzie mieć trzy zdjecia zaprezentowane żeby można było lepiej wybrać. No i w tej rundzie zapomniałem dać Marii Dębskiej :(
  • Odpowiedz