Wpis z mikrobloga

@G06DbT możliwe, bo po pierwsze nie każdy musiał, po drugie to raczej dla osób urodzonych na przełomie lat 80/90 nie później. To jak M jak miłość, ale leciało w niedzielę o 15 i zawsze cała rodzina oglądaliśmy po obiedzie :)
  • Odpowiedz
@arahooo: Druga runda, to masz już nowe podpowiedzi kogo, postaram się nie powtarzać, tych co już dawałem, może z mojej 20 kogoś wybierzesz, starałem się takim mixem polecieć:
1-Weronika Marzęda-modelka zawodowa, https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/wicemiss-polski-wziela-slub-ze-znanym-pilkarzem-modelka-wygladala-zjawiskowo/nx7z9f1 ;
2-Glampaula-youtuberka, dużo wyświetleń na YT;
3-Wersow-wiadomo;
4-Ewa Brodnicka- freak fighterka;
5-Way of blonde-to samo, dość znana;
6-Cleo-nie trzeba przedstawiać, piosenkarka;
7-Ewelina Lisowska-dość naturalna jest, piosenkarka;
8-Emilka, Daj to Głośniej-piosenkarka;
9-Gośka Foremniak-może miłośnicy Na dobre i na złe sprzed
  • Odpowiedz
Hmm, lewa 6/10 a prawa 5/10...


@qeti: zdziwiłem się, że do tej pory nie było znawcy wyrafinowanej urody u kobiet, który prawdopodobnie nie wychodzi zbyt często z domu i nie obserwuje ludzi na ulicy. Chcesz powiedzieć, że one są z wyglądu zupełnie przeciętne, jak średnia kobiet w populacji?
  • Odpowiedz
@arahooo: Etnicznie to średnie te polki, jak pojedziecie do turcji na wakacje to możecie sobie takie przywieźć. Najlepiej z zielonymi oczami. Ta trzecia w komentarzach tak samo czarne oczy damn polakom się podobają cechy które są u nich rzadkie, czyli proste nosy ciemne włosy brązowe oczy i ciemna karnacja.
  • Odpowiedz