Wpis z mikrobloga

Taka osoba nie może kłamać. To jest naprawdę coś niesamowitego jaka cisza jest na ten temat.


@Usunelem_Konto: tylko właściwie co takiego powiedział? Nie przedstawił żadnych dowodów, jednie stwierdził, że na 100% odwiedzają nas obcy (NHI), a jak dostał pytanie o powód swojego przekonania, to odpowiedział, że tyle ważnych osób o tym mówiło (Grush i inni), że to musi być prawda. Do tego dodał argument skali kosmosu. Czyli dalej nic nowego. Do
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: no to przecież stare nagrania, każdemu dobrze znane, myślałem, że on jakieś upublicznił. Także niewiele dostajemy w tym wywiadzie. Może ma jakąś wiedzę z pierwszej ręki, ale niestety niczego takiego nie sugerował nawet, ale kto wie, może to zrobi w przyszłości.
  • Odpowiedz
@nilmerg: Raczej nie chodziło tu o przedstawienie dowodów i zamknięcie tematu. Wyraźnie mówił do jakich konsekwencji mogłoby to doprowadzić (wymieniał kilka przykładów o upadku cywilizacji etc). Naprawdę pierwszorzędnie trzeba się mocno zastanowić jaką skalę zmian mogłoby doprowadzić ujwanienie NHI.
  • Odpowiedz
Wyraźnie mówił do jakich konsekwencji mogłoby to doprowadzić


@kuperdisco: owszem, ale następnie mówił też o powodach które według niego przeważają nad tymi kosekwencjami, i generalnie widać, że popiera on ujawnienie. Faktycznie nie chodziło tu pewnie o przedstawienie dowodów, tylko raczej o głos za ujawnieniem przez rząd danych na ten temat, ale takich głosów jest dużo, to czego potrzeba to dowody: nagrania, zdjęcia, relacje świadków tajnych programów.
  • Odpowiedz
jak dostał pytanie o powód swojego przekonania, to odpowiedział, że tyle ważnych osób o tym mówiło (Grush i inni)


@nilmerg: Karl nie odpowiedział na to pytanie, zmienił temat, zadając własne pytanie.
  • Odpowiedz
@Heekate: jak dla mnie to raczej dalej odpowiadał na to pytanie, nawet jeśli je trochę zmienił, coś w stylu
- jaki argument pana przekonał?
- może lepszym pytaniem jest, jak każdy na widowni może zrozumieć ten fenomen, a może to zrobić patrząc na ten temat w oparciu o zasady (jakimi kieruje się wszechświat, argument skali kosmosu), jak i patrząc na dane (i tu podaje przykłady ważnych postaci które o tym mówią)
  • Odpowiedz
@nilmerg: Moim zdaniem nie chciał odpowiadać na to pytanie, dlatego odpowiedział na swoje, co też nie stawia go w najlepszym świetle i dlatego też, to budzi aktualnie największe kontrowersje, że znowu te same nazwiska. Z resztą się zgadzam.
  • Odpowiedz
Tam jest dożywocie za złamanie tajemnicy państwowej.


@Usunelem_Konto: no to załóżmy, że Karl Nell wie, że ich rząd jest w kontakcie z obcymi (i to nie ze słyszenia, tylko jest w posiadaniu tajnych informacji na ten temat bo brał udział w tajnych projektach), czy zatem wystąpienie, gdzie publicznie mówi, że na 100% mamy kontakt z obcymi nie jest już złamaniem tajemnicy państwowej? Nawet jeśli nie ujawnia szczegółów, to zdradza sedno tajemnicy.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: no myslę, że Karl Nell nie musiał dostawać zgody bo nie brał udziału w tajnych projektach związanych z ufo, tak jak ja czy Ty nie potrzebujemy zgody by takimi twierdzeniami rzucać. A gdyby brał udział to trochę bez sensu byłoby dawać mu zgodę na przedstawianie rządu w negatywnym świetle (jako tych, którzy ukrywają taką tajemnicę przed światem). Takie informacje które wychodzą tylko od byłych i emerytowanych, to nie jest dobry
  • Odpowiedz