Wpis z mikrobloga

@robert5502: w bmw najbardziej widać dostosowanie oferty do potrzeb rynku chińskiego, który uwielbia takie kiczowate rozwiązania i ogólnie specyficzny wygląd pojazdu. Pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno te auta wyglądały prestiżowo/gangstersko...
  • Odpowiedz
jest narzekanie że niemiecka motoryzacja jest jak z generatora, a jak takie bmw robi dyskoteke na kołach która wręcz bije po oczach to już kicz xD


@open_or_die: No bo nie da się zrobić nic po środku, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robert5502: jakiś czas temu uznałem, że nie ma co oceniać po samym wyglądzie zewnętrznym i w koncu się wybrałem zobaczyć nowe modele BMW. Jak się okazało to co na zewnątrz jest zaledwie demem piękna wnętrza ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poziom tego piękna bije chyba tylko wnętrze obecnych Mercedesów. Nawet nie sprawdzałem jak to jeździ, bo to nie miało sensu.
  • Odpowiedz
@robert5502: Ja się zastanawiam jak te gówna dostają homologację. Gruby szmal tam musi iść. Kiedyś przepisy, #!$%@? muje, policja latała z miarką jak wchodziły ledy do DRL i ludzie sami sobie montowali, bo za nisko, za wysoko, za blisko krawędzi itd. A teraz jedzie taki gówno transporter albo passat z ledem na całą maskę i to ma normalnie homologację drogową. xD
  • Odpowiedz