Wpis z mikrobloga

Siema, czy przy takich wymiarach mogę powiedzieć, że jestem duży?

Wzrost - niespełna 1,8m
Waga 123kg
Biceps - 20,47in
Dick - 0,26ft

Trenuje już dobre 2,5 roku, koledzy mówią że kłuje dupę pewnie z 3x w tygodniu, a ja kłuje codziennie, tak mi to na psyche już oddziałuje.

Może ma ktoś do polecenia jakieś wcierki do włosów żeby rosły bardziej, bo moje migrują z głowy na plecy.

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
#pokazforme
Lewusx - Siema, czy przy takich wymiarach mogę powiedzieć, że jestem duży?

Wzrost - ...

źródło: IMG_8332

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@Lewusx: niemożliwe, na bank kłamiesz, widziałem jak wykopki pisały że mniej niż 180 cm skreśla Cię z rynku matrymonialnego, wrzucali przecież fejki z generatora jako potwierdzenie, a niektórzy nawet zakładali konta udając że są kobietami i to powierdzali
  • Odpowiedz
@Lewusx
Była kiedyś na Wykopie taka skala wzrostu dla mężczyzn i karakanow.
Było cos w stylu:
- do 1.65 - karakan miniaturka
- 165-169 - karakan maleńki
- przedostatni był chyba 180-184 - karakan olbrzymi
- 185+ zaczynał się mężczyzna

A zatem niestety xd, nie udało się.
  • Odpowiedz
@Lewusx forma w pyte.
Ale przez takie posty sie zastanawiam czy kiedyś wchodzić na bombę.
97r. zakola i twarz 40-latka.
Samo jedzenie 6k kcal to już duże poświęcenie, więc wiem ile trzeba było włożyć w to kasy, czasu i cierpienia.
Ja na 5k kcal już rzygalem z rana przy 90kg
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: Wejście na bombę nie ma nic wspólnego z uprawianiem kulturystyki zawodowo, większość rzeczy która dotyczy mnie, nie będzie dotyczyć Ciebie. :D

@Boleslavic Tęskniliście?

@whitecell Część kobiet tak lubi.

@offchar To nawet nie obserwuj tego tagu, od tego też się rośnie. ;)
  • Odpowiedz
@Lewusx: Osobnik ze zdjęcia wygląda jak nasterydowany pajac w mocno przyciasnych, świadczących o złym smaku, ubraniach. Twarzy nie komentuje, bo nie ma się co pastwić za bardzo.
  • Odpowiedz
@Lewusx: Wlosy jeszcze moze do odratowania, microneedling, ru58841, minoxidil i mozna jeszcze czerwone swiatlo dolozyc. Jak przez rok nie wroca, to przesczep i wtedy taki stack powinien utrzymac wlosy.
Widze w ogole, ze z cera dalej problemy na twarzy ale na ciele tez miales kiedys problem, a teraz to wyglada ladnie. przynajmniej to co widac.
  • Odpowiedz
@Lewusx: twarz jak sylwetka - godna orka. Okropna skóra, bulwiasty nos, aparycja pracownika fizycznego o niskich kwalifikacjach, a to wloso coś na twojej głowie to kompletna abominacja.
  • Odpowiedz