Wpis z mikrobloga

@szermierczyk: Oni serio chyba wierzą, że wszyscy w obrębie 5 kilometrów stoją na balkonach i klaszczą. Mam to codziennie w nocy i za każdym razem słucham i czekam aż usłyszę odgłosy poślizgu i jakiegoś wypadku, wtedy na balkon i klaszczę dopiero.
  • Odpowiedz
@szermierczyk: Miałem 18 lat, uznałem za zabawne, że stary grat będzie głośniejszy niż szybszy, będzie strzelał płomieniami na 30cm i tyle chyba. Poza tym były śmieszki z znajomkami podczas robienia tego sztrucla.

Nie szła za tym jakaś grubsza refleksja, udało się dorwać wydech w cenie szrotu to czemu go do szrota nie zamontować i przy okazji się z tego pośmiać.

Ale to taka satyra bardziej była, robienia tego na serio nie
  • Odpowiedz
@szermierczyk: za ten gównoany popkorn to powinna być grzywna minimum 10tys i by się #!$%@? nauczyli. Ale psiarnia zamiast zająć się tym co trzeba to robi łapanki na przejściach i na jakimś zadupiu kaskadowe pomiary
  • Odpowiedz
@szermierczyk: ja znam dwoch takich zjebow, probowalem to rozgryzc ale nie potrafie.

Jeden to typowy banan z bogatymi starymi, jak ktos na spotted napisal o nim ze jest zjebem i halasuje to bylo pelno komentarzy go „wolajacych” typu „mirek XDDDDDDD” „oho kogos boli dupa XDDDD MIREK” „jazda jazda nocamii auuu mirek jadaa xDDDD”
A on odpisywal cos typu „🤣🤣🤣😅😅😁😅😊😂😂” wiec po prostu genetyczny przyglup bez refleksji i szansy na poprawe

Drugi
  • Odpowiedz
Co oni mają w głowie?


@szermierczyk: Tutaj należałoby wstawić zdjęcie stolca bo generalnie to gówno mają w głowie jedno wielkie. To przeważnie wygląda jak napisał @Messix o tym bananie. Większość z nich to bezczelne przygłupy bez totalnie żadnej refleksji o życiu myślące, że są kimś bo najczęściej mają jakieś stare bmw, audi, golfa/seata a w ogole to każdy jest zły głupi i się czepia bo ludzie nie rozumieją miłości do motoryzacji.
  • Odpowiedz
@szermierczyk: Z jednej strony wiem że wypowiadają się tutaj też przegrywy życiowe, ale fakt faktem te przelotowe wydechy i popsu przez dotrysk paliwa w rurę są przeraźliwie głośne.

W moim hyundaiu pipsy mają 112 db ale to jest nic przy detonacji jaka może zrobić zwykły polonez.
  • Odpowiedz
@szermierczyk myślę, że niektórzy poprzez montaż większej głośniejszej rurki rekompensują niedostatek w innej, małej ruce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz