Wpis z mikrobloga

Konfederacja Lewiatan

- przeciwnik normalizacji warunków pracy, wielki przeciwnik praw pracownika, oni bronili umów śmieciowych, niskich pensji, kar za łamania prawa pracy przez przedsiębiorców
- zwolennik ściągania 200-400tys imigrantów do Polski nie wiadomo skąd

https://www.pulshr.pl/prawo-pracy/biznes-nie-moze-czekac-na-strategie-migracyjna-ludzie-do-pracy-potrzebni-sa-juz-teraz,105179.html

#polska #ciekawostki #demografia #imigranci #neuropa #gownowpis #gospodarka #pracbaza #ukraina #niemcy #usa #francja #wlochy #szwecja #irlandia #statystyka #pracbaza #januszebiznesu #korposwiat
Lukardio - Konfederacja Lewiatan

- przeciwnik normalizacji warunków pracy, wielki pr...

źródło: Bez tytułu

Pobierz

Czy Konfederacja Lewiatan to szkodnicy

  • tak 43.8% (320)
  • jeszcze jak 31.5% (230)
  • no raczej tak 6.3% (46)
  • raczje nie 2.3% (17)
  • nie 7.1% (52)
  • nie wiem / nie mam zdania 9.0% (66)

Oddanych głosów: 731

  • 18
  • Odpowiedz
@Lukardio: Pracodawca poprawi warunki pracy lokalnym pracownikom tylko wtedy gdy nie ma innego wyjścia. Pracodawca chętnie zasypie rynek pracownika tańszymi ludźmi, ale ten sam pracodawca będzie protestował jak ktoś chce zasypać rynek tańszym produktem.
  • Odpowiedz
Skoro cos jest drogie ale dziala tak samo, jak to co jest tanie to po co przeplacac?

Przeciez to jak kupowanie chin, robak kupuje taniej, ale janusz biznesmen juz tanio zatrudnic nie moze xD
  • Odpowiedz
ale mnie rozśmieszyło to zdanie "polska potrzebuje imigrantów". Przecież #!$%@? dopiero przyjeliśmy kilka milionów ukraińców xDD ile #!$%@? ty chcesz tych imigrantów baranie?


@dawid-poselski: im chodzi o migrantów bez znajomości języka, z niższymi oczekiwaniami, których będą mogli dymać na każdym kroku, a nie Ukraińców, którzy dość szybko ogarnęli, że pracy u nas sporo i mamy urząd, który może im pomóc w razie prób wyzysku.
  • Odpowiedz
@Lukardio: Polscy pciembiorcy to zwykle janusze i obrzydliwi lobbyści, ale łykopki zarabiające 4k będą dalej zaciekle walczyć o mniejszą składkę zdrowotną i wakacje od ZUS dla szefa, bo wtedy im na pewno coś skapnie z tego bogactwa, tak powiedział przecież pan Mentzen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale mnie rozśmieszyło to zdanie "polska potrzebuje imigrantów". Przecież #!$%@? dopiero przyjeliśmy kilka milionów ukraińców xDD ile #!$%@? ty chcesz tych imigrantów baranie?


@dawid-poselski: Dokladnie to 500 tys w porownaniu do ilosci jakie byly przed wojna, bo reszta uciekla na zachod.
Obecnie w Polsce masz 1.1 mln Ukraincow, bylo 2.9 mln, prawie 2 mln #!$%@? szukac szczescia gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@Warrior_97:
Amen.
Nic tak nie leczy z "korwinizmów" jak zetknięcie się z polskimi januszami-rekinami biznesu, którzy płaczą jak raz na kilka lat trzeba nie daj Boże wypłacić pracownikowi 2 tygodnie chorobowego bo już serio nie ma siły przyjść do roboty.
  • Odpowiedz