Wpis z mikrobloga

  • 10
@yolllx33: wszyscy wiemy jak jest, już to wyjśniła a teraz wrzuca zdjęcia żeby znowu narobić zamieszania kosztem Bartka i podbić sobie lajki. Było Q&A i tam zamykała ten temat a dzisiaj znowu. Przestaje te laskę ogarniać serio
  • Odpowiedz
  • 13
@eliza-koper: jak ją serio lubiłam tak uważam, że jest atencjuszką. Wrzuciła wczoraj foto z innej sesji i miała mało atencji, za to Bartek info o książce 2x więcej lajków to ta dzisiaj wrzuca z ich wspólnej sesji, ucinając go i znowu podgrzewa atmosferę 😂 Temat Hotelu i Bartka ucina co 3 dni
  • Odpowiedz
@mimi410: nie potrzebowałam długo oglądać Adę zeby zauważyć jak funkcjonuje. Atencja nie jest niczym przesadnie złym, ale trzeba jeszcze ciut rozumu i inteligencji, żeby poszukiwac uwagi w sposób subtelniejszy.

Nie sledzę jej losów na IG od dosc dawna, ale nie powiem, uśmiecham się pod wąsem widząc jak celne były moje obserwacje xD

Popieram tych, którzy twierdzą, że pasowali z Bartkiem do siebie. Uważam, że nawet bardzo. Z tym tylko, ze
  • Odpowiedz
@yolllx33: Mój. Jak napisałam kolejny, że ten post właśnie spowodował tylko kolejną nagonkę na Bartka, pomimo apelu Pana Lektora, to mnie zablokowała :D Ona sama nie ogarnia czego ona chce.
  • Odpowiedz
@mimi410 wczoraj jeszcze na tym live oczywiście było masa pytań o Ade, były też takie zaczepne i Bartek odp, że nie będzie mówił zle o Adzie. Na pytanie o wiązankę odp jeszcze raz to samo, że powiedzial jej że teraz to nie to samo, że jest dystans z jej strony. Widziałam też jakiś komentarz, że nie chce być niczyja zabawa, w sensie jej. Wbrew pozorom to tam różnicy charakterów nie ma,
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: Ta Warszafka była albo ściemą dla lajków albo ściemą jest to, że nic do niego nie ma. Jeśli to pierwsze to ona jest perfidna, bo jaki by Bartek nie był to ona dokładnie wie, że się wkręcił i chciała go wykorzystać dla własnej popularności. Jeśli to drugie to po co te posty. Rozumiem, że chce się odciąć, bo z jakichś względów uważa, że on nie jest dla niej, ale
  • Odpowiedz
  • 1
@gosia_s16: pokasowała wszystkie moje komentarze, bo napisałam, że zachowała się dokładnie tak samo jak Bartek w temacie tych zdjęć 🤡 Selekcja na swoja korzyść
  • Odpowiedz
@gosia_s16 dobra Bartek wyluzuj xd

A tak serio, trochę za bardzo przezywasz. W programie duma unosił się Bartek, teraz robi to Ada. Oni zarówno jedno i drugie chce żeby to ta druga strona się starała. Ja generalnie jestem pod wrażeniem jego zachowania teraz, że nie chce mówić o niej zle, nie komentuje itp.(bo można było spodziewadz się po nim czego innego) Moze on jeszcze na cos liczy. Natomiast ona wrzuca relacje
  • Odpowiedz