rura nie potrafi wskazać nawet jednej sytuacji z Roksana. to jakiś ból dupska o Mateusza czy chodzi o coś innego? Bo nie wiem co to za przyjebka. I jeszcze Tobiasz stający po stronie rury
@zonley: Oliwia mówiąca o tym, że Roksi totalnie zapomniała o tym, że jej pomagali razem z Dominiką i Marcelem "totalnie" po pierwsze zapomniała o przeciąganiu liny, a po drugie i co najważniejsze zapomniała, że to od niej zależało, kto wygrał program i dzięki niej wygrała Dominika z Marcelem, więc totalnie nie zapomniała
@vero0: Nie zdziwię się jak taktyka Andrzejka pojdzie się bujać wraz z wejściem jakiejś dziewczyny w jego typie, bo z tą Magdą to tam za grosz chemii nie ma z jego strony. Obrał sobie taktykę na nią jak niegdyś Wojciech na Majkę z bodajże 9 edycji
#hotelparadise może niepopularna opinia, ale Andrzej też swoje robi. Rozmowy z Oliwią, teksty, że Natalia powinna ćwiczyć dupe, śmieje się Natalii a twarz, gdy ta do niego mówi, z laską jej pomagał gdy była chora. No ciężko znając się chwilę ufać osobie, gdy czujesz że się fałszywie wobec Ciebie zachowuje. Natalia jest chora na łeb ale on też i nakręcają się nawzajem
@psychedelicWarlord: Nie wiem czy Oliwka jest takim mastermajdem, bo każdemu facetowi nawija delikatnie makaron na uszy, ci od razu zakochani przez co psują sobie własne relacje, a ona w ten sposób powiększa sobie grono "koleżąnek" które albo na uber pandorze albo na finale chcoiażby z zazdrości pokażą jej gdzie raki zimują. Jeśli byłaby graczem to dwa razy by takie zachowania przemyślała. Ona po prostu jest kokietką z wielkim ego o
#hotelparadise Skoro już jesteśmy przy rankingach, to ja się zapytam o nieoczywiste sympatie i antypatie? Czy są tacy uczestnicy których lubiliście, mimo że większość wykopków nie lubila? Albo na odwrót?
U mnie są to Monika i Marek z HP6. Ja nie przepadałam za tymi uczestnikami a inni raczej ciepło się o nich wypowiadali.
Nie śledziłam tagu w trakcie 3 edycji ale chyba Luiza nie była zbyt lubiana, a mi się
@Aida_Birchwood: Mam to samo z Bartkiem, nadal go obserwuje i mam jego książkę ( jeszcze nie przeczytana, ale czeka w kolejce) Zrobił sezon, był szczery, nie kalkulował czy mu się to opłaca czy nie i na pewno był lojalny (np. jak Olka d..e obrabiała Adzie przy nim w towarzystwie to wprost jej zapytał dlaczego jej tego nie powie w oczy). W porównaniu z takim Wojciulem śliskim typem z mniemaniem o
#hotelparadise Wywiad dla Dzień dobry z Mają i Wojtkiem żenada. Zarówno z uwagi na odpowiedzi Wojtka jak i pytanie Prokopa o zestaw cech, których Majce brakuje. Szkoda ze ankiety jeszcze tam przy niej nie przeprowadzali. Nie ma chemii to nie ma, to nie jest Wojtka wina, ale wystarczy to po prostu powiedzieć, ale nie - trzeba kluczyć jak grecki filozof. Chciał wyjść na inteligenta, a nie do końca wyszło. Jedynie
#hotelparadise Sorry not sorry, ale dla mnie to jedynie na finał zasługuje Ola i Kuba. Ola jest takim graczem, ale otwartym, mówi o tym wprost, za to Wojtek jest totalnie zimnym draniem, który nawet taka Maje traktuje na dystans. Nie mówiąc już o tym, że Karoliny z Oskarem nie powinno być nawet w finale, a co dopiero na ścieżce lojalności. Niemniej po tym co Ola mówiła, to stawiam, że Oskar
@inertia-kow: Pytanie z tezą. Nie obchodzi Cię odpowiedzi innego użytkownika i nie ogarniasz, że ktoś może myśleć inaczej. "Buraku" sprowadza Cię na ten sam poziom, od którego się tak odzegnujesz
@sweetnsour: oczywiście, że udaje i jest to o tyle pefidne, że jak to sam określił Maja jest kochliwa, ma jakieś tam uczucia do niego, a on zamiast jej powiedzieć wprost - słuchaj nie rób sobie nadziei, nic z tego nie bedzie, możemy się ziomkować i razem iść do finału, ale po co, tak ma gwarancje ze go nie zostawi cały program choćby skały s...y
@agahej: a Wojciul jak miał konto publiczne na Insta tak juz prywatne, gracz sie schował, pewnie nie daje rady juz z tymi aktualnymi peanami na jego cześć :D Jak wcześniej kibicowałam im jako parze tak nadal kibicuje, ale temu żeby Majka rzuciła mu kulą i to byłoby piękne, ale nierealne
@Aida_Birchwood: Niby gra, ale jednak ręcznie sterowana w zależności od okoliczności. Dlaczego karać kogoś za spryt, nie rozumiem. Każdy mógł sie tak dogadać tylko nie kazdy na to wpadł, a jak by oglądali HP8 to nie musieli by wpadać, bo tam po teście ktoś o tym mówił
@Aida_Birchwood: Tak samo uważam i pewnie gdyby ktoś inny go wygrał to zasady nagle byłyby inne. Mam wrażenie, że po zarzutach od widzów o to, że w poprzednich sezonach nie reagowali kiedy trzeba było, tak w tym sezonie poszło to za mocno
@GoebbelsGoebbels: Tylko nie każdy na to wpadł, ot różnica :P A jak juz wszyscy by ise organelli to nikt nie każe produkcji co sezon tych samym konkurencji dawać ( podobnie jak muzyczki w tle, co mnie osobiście denerwuje bo kojarzy mi isę z HP8, którą oglądałam 125 razy :P) Umówmy się, gdyby pytania były np. o to o czym rozmawiali żeby weryfikować jak się słuchają, a nie pytania z d...y
#hotelparadise El dupsi na tej wyroczni jak groźny sędzia albo belfer, dobrze, że do kata za karę ich nie postawiła. To tylko gra, zabawa, show a ona tak śmiertelnie poważna, i ten mentorski ton, no nieeee
@Nanamer: Też tak myśle i uważam, ze to przeczy idei tego programu, kiedy na ścieżce staje para przypadkowych ludzi i odechciewa sie wtedy oglądania finału
@MatPL1122: dokładnie i mam wrażenie ze na początku kiedy jeszcze nie byli w parze i ona na nim tak nie wisiała to wykazywał większe zainteresowanie, a teraz jest z nią w tej parze dla gry, tylko i wyłącznie, ciągnie go do Olki ale Olka jest za bardzo kontrowersyjna żeby sie z nią związał. Typ strasznie szanuje Maje, ale tak ją szanuje ze z tego szacunku jej nie powie, że nic
@Wouowina: Tyle, że jak wróciła do Hotelu to strasznie mu się rzucała na szyje i sugerowała uczucia. Jak już się jej d...a nie pali to zapomniała o wielkiej love. Dla jasności nie żal mi Piłkarzyka, bo jaka Baseniara nie była to nie zasłużyła sobie na takie zachowanie, ale Olka też gra nieczysto.
#hotelparadise