Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja różowa poszła na spotkanie z koleżankami, sama mocno zaznaczyła że będzie to spotkanie TYLKO z koleżankami, bo będzie to babski wieczór. Okej, nie jestem zazdrosny, nie ma problemu.
W trakcie wieczoru zadzwoniłem do niej spytać się tam o coś i w trakcie rozmowy usłyszałem, że jest także w męskim towarzystwie. Rzuciłem w żartach, że miał być babski wieczorek, a tam jacyś koledzy jednak są. Nie miałem nic złego na myśli, podkreślam że nie jestem zazdrosny.
Ona jednak się strasznie oburzyła i zrobiła mi awanturę o to że o tym wspomniałem.

Cały czas się zastanawiam czemu skłamała i nie powiedziała wprost. Ona już nie chce o tym rozmawiać.

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 73
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie dziwie sie ze p0lki nir maja szacunku do mezczyzn jak wy tak sie zachowujecie typiara cie oszukała a ty zamiast króciutko z nia polecieć to jeszcze #!$%@? dostałeś i placzesz o tym na wykopie xd
Polecam wygooglowac slowo godnosc bo ci jej brakuje
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wychodzi na to że cię okłamuje bo już sobie szykuje grunt pod nową relacje albo ma coś na boku przejściowo o czym wszyscy wiedzą tylko nie Ty.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: Raz się podpiąłem nieświadomie pod taki babski wypad, dziewczyny nie miały nic przeciwko. Zagadałem coś tam odpowiedziały i poszło już samo.

W trakcie się dowiedziałem, że są pozajmowane i że to babski wypad, co nie przeszkadzało spędzić miło czas. Nic nie działałem, jestem porządny, jeszcze je po wszystkim odwiozłem pod Hotel :D
  • Odpowiedz
Nie powiedziała bo był tam bolec którego ma na oku


@onepnch: tak naprawdę to OP jest tym jedynym, a tego bolca, to ona ma w dupie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz