Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja różowa poszła na spotkanie z koleżankami, sama mocno zaznaczyła że będzie to spotkanie TYLKO z koleżankami, bo będzie to babski wieczór. Okej, nie jestem zazdrosny, nie ma problemu.
W trakcie wieczoru zadzwoniłem do niej spytać się tam o coś i w trakcie rozmowy usłyszałem, że jest także w męskim towarzystwie. Rzuciłem w żartach, że miał być babski wieczorek, a tam jacyś koledzy jednak są. Nie miałem nic złego na myśli, podkreślam że nie jestem zazdrosny.
Ona jednak się strasznie oburzyła i zrobiła mi awanturę o to że o tym wspomniałem.

Cały czas się zastanawiam czemu skłamała i nie powiedziała wprost. Ona już nie chce o tym rozmawiać.

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 83
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Albo jesteś cholernie zazdrosny i nie pozwoliłbyś nigdzie jej wyjść jakby byli faceci.
Albo co bardzo prawdopodobnie, szuka kogoś na twoje miejsce. Moja była dziewczyna kiedyś wychodziła ze znajomymi ze studiów na juwenalia i też mówiła, że sami koledzy, a potem z jednym z tych kolegów się związała. Więc miej to na uwadze.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): wy to jesteście tak odrealnieni że to jest aż szokujące, normą jest że jak gdzieś idziesz to możesz spotkać znajomych, ktoś może w międzyczasie napisać i dołączyć itd.
tak wyglądają normalne relacje socjalne, tak działa świat ludzi którzy maja znajomych i przyjaciół, a nie życie spędzają przed kompem
zaznacz jeszcze 3 raz z nie jesteś zazdrosny to może zaczniesz to wierzyć

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: blagam cię znam trochę ludzi mam znajomych znajome i wierz mi że takie jak ta laska autora szukają tylko okazji , myślisz że nie mam znajomych mężatek które jebia farmazony do typa a jadą zupełnie gdzie indziej ?.
Za mało ludzi i świat znasz albo nie masz dużej siatki znajomych że tak każdemu bezwiedne ufasz
Z resztą takie laski jak laska autora same jeżdżą gdzieś #!$%@? go a jakby on
  • Odpowiedz
@kill15you: No tak, to się mówi - miało nie być, ale wpadł Paweł, Dawid inny kutang, bo się spotkali na mieście i się dosiedli. A nie focha strzelać, bo chłopak się zainteresował, co się #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@frugom

"W trakcie wieczoru zadzwoniłem do niej spytać się tam o coś"

Za sam ten telefon, powinna dać ci kopa w dupę. Bo to nie był telefon, spytać się o coś tam, tylko, żeby ją sprawdzić. Jesteś po prostu, zwykłym zazdrosnym przegrywem, które nie akceptuje znajomych mężczyzn, swojej różowej, dlatego cię okłamuje, z kim ma się spotkać.

A idziesz o zakład że gdyby ten koleś wyszedł 'do kolegów ' i okazało się
  • Odpowiedz
blagam cię znam trochę ludzi mam znajomych znajome i wierz mi że takie jak ta laska autora szukają tylko okazji , myślisz że nie mam znajomych mężatek które jebia farmazony do typa a jadą zupełnie gdzie indziej ?.

Za mało ludzi i świat znasz albo nie masz dużej siatki znajomych że tak każdemu bezwiedne ufasz

Z resztą takie laski jak laska autora same jeżdżą gdzieś #!$%@? go a jakby on tak wyszedł
  • Odpowiedz