Wpis z mikrobloga

@Need: Nie ma znaczenia, że autorka nadstawia drugi policzek. Nie zmienia to faktu, że jest atakowana przez tych biednych mireczków więc nie są tacy znowu niegroźni.

Nie mają odwagi kogos zabić, ale bardzo by chcieli wiec moralnie są na tym samym poziomie co każdy inny ekstremista. Pochwalanie tych ataków samo w sobie jest wystarczająco niemoralne by zobaczyć jak złymi są ludźmi. Jeżeli pod postem typu "szkoda, że nie zastrzelił więcej" jest
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238

Ja temu nie przyklaskuje, staram się zrozumieć, a trywializowanie tych problemów na zasadzie mizoginii żadni krwi staje się bardzo szybko jałowe i na pewno nie zbliża nas do prawdy, ale to już pewnie lepiej wyjdzie z badań, które ta książka sprowokowała więc za parę lat środowisko naukowe wyda jakieś rekomendacje, ale już strzelam, że to będzie pi razy oko coś w stylu programów integracyjnych i zaczynanie tego już na poziomie szkoły,
  • Odpowiedz
Nie mają odwagi kogos zabić, ale bardzo by chcieli wiec moralnie są na tym samym poziomie co każdy inny ekstremista.


@Nowekonto1238: ja pierd0lę, normiku to już jest ostro przesadzone i nikt się nawet na to nie załapie xd

Ola Herzyk moim zdaniem jest całkiem ładna.


@eisil: jak na faceta ;)

Robisz dokładnie to, o co większość przegrywów się #!$%@?, czyli trywializujesz i kompletnie nie próbujesz zrozumieć drugiej strony, która może
  • Odpowiedz
@smallboobslover: Nie xD poza tym tego gówna jest pełno, no chyba mi nie wmówisz, że jestem całym tagiem przegryw xD chciałam podać świeży przykład a śruba zabłysnął kilka dni temu, potem weszłam w jego konto i skopiowałam kilka innych wpisów bo tak było szybciej niż czytać kilka stron chłopowania w poszukiwaniu tych bardziej bezpośrednich wpisów.

Poza tym uznałam że jest bardzo wiarygodny a nie chciałam żebyś się zasłonił tym, że to
  • Odpowiedz
  • 1
Chociażby to, że normictwo czy jakkolwiek by tego nie nazwać w jakiś sposób złośliwie i celowo odrzuca kogoś bo „jest przegrywem” XD


@Notes: W tym przypadku jest to samo, tylko rzeczywiście nie wydaje mi się by to było celowe. Raczej jest to zachowanie instynktowne, które obserwujemy także u niektórych zwierząt. Jest to reakcja na mowę ciała samego przegrywa. Dodatkowo wyższe grupy społeczne niechętnie bratają się z niższymi grupami społecznymi i widzimy
  • Odpowiedz
po przeczytaniu czarno na białym jacy są toksyczni


@Notes: No zaraz... To nazywa ich toksycznymi czy nie ? No jak nazywa, to jednak ocenia ( ͡º ͜ʖ͡º) Czy to może twoja ocena ? Toksyku ?
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: niekorzystnie wyszła na tym zdjęciu, ale ogólnie jest bardziej ładna niż brzydka.

Co nie zmienia faktu, że książka to porażka - zamiast skupić się na księżniczkach o kosmicznych wymaganiach szukajacych księcia z bajki, wybrały panie kilka największych #!$%@? o poglądach gdzieś tam między Korwinem, a Hitlerem i cała książka to bronienie tezy "bo kobiety są demonizowane, tak naprawdę to mężczyzn mamy #!$%@? i dlatego są sami".
  • Odpowiedz
Za to przyszedł przegryw i wyśmiał ją za wygląd.


@Notes: Sorry ale Herzyk i współczucie do facecików... To się nie łączy, wystarczy jej trochę posłuchać. Co do wyglądu to raczej się nie wypowiadam, bo każdy ma inny gust i nie widzę powodu aby nawet formułować opinii na ten temat. Generalnie polecam po prostu nie promowanie jej.
  • Odpowiedz
@GOHAN a gdzie ja napisałem, że ona ich nazywa toksycznymi?
Ja ci podpowiem taki mały patent kolego, że jak coś czytasz to nie odbieraj tekstu zerojedynkowo tylko spróbuj uruchomić szare komórki i spróbuj interpretować czytany tekst. Wyciągaj wnioski i nie szukaj gotowych opinii ;) to pomoże ci wyrabiać sobie własne zdanie na różne tematy.

Tak więc jak ona ładnie podala na tacy kilka ckliwych przegrywowych historyjek to większość społeczeństwa wyciągnęła sobie z
  • Odpowiedz
a gdzie ja napisałem, że ona ich nazywa toksycznymi?

---

po przeczytaniu czarno na białym jacy są toksyczni


@Notes: o tutej

Ja ci podpowiem taki mały patent kolego, że jak coś czytasz to nie odbieraj tekstu zerojedynkowo tylko spróbuj uruchomić szare komórki i spróbuj interpretować czytany tekst. Wyciągaj wnioski i nie szukaj gotowych opinii ;) to pomoże ci wyrabiać sobie własne zdanie na różne tematy.


@Notes: To ja ci też
  • Odpowiedz