Wpis z mikrobloga

@Hadolf_Itler Tzn. Podtrzymuję swoje zdanie i dodatkowo napiszę, że przegryw z rigczem różni się od uber toksyka przegrywam tym, że potrafi połączyć kropki i przeciwstawiać się procesom, które zakrzywiają jego człowieczeństwo.
  • Odpowiedz
  • 22
@Notes: Jak ja się cieszę, że ktoś taki komentarz napisał. Zazwyczaj takie wpisy to kółeczko wzajemnej adoracji grupy może nawet nie tyle przegrywów z definicji, a toksycznych chłopów.
  • Odpowiedz
  • 31
i ta sama autorka skupiała się w swojej pracy na zrozumieniu przegrywow, zawsze powtarza o pełnym współczuciu.


@Notes:

jestem zaskoczony, że twój komentarz jest najbardziej wyplusowany, bo zazwyczaj kółeczko walenia konia jakie to autorki nie są złe i że historie wyssane z palca, a każdy kto siedzi dłużej na tym portalu niż jakieś nowocioty na tagu przegryw wie, że te historie są prawdziwe i że Ci użytkownicy kiedyś aktywnie tu tostowali
  • Odpowiedz
@sredni_szu: pewnych rzeczy nie robi się tylko dla pieniędzy ale co możesz wiedzieć.

Bawi zesranie przegrywow tutaj XD jak zwykle jak nie ma się nic konstruktywnego do napisania to trzeba kogoś wygląd wytknąć XD
  • Odpowiedz
Poza tym ona wygląda całkiem normalnie. Nie jest miss Polonia ale nie jest brzydka czy coś. Zwykła dziewczyna. Kolorek na włosach to dla mnie trochę głupie ale jej włosy, jej życie tak więc i jej sprawa


@Notes: Tak jakby tak samo jak przegrywa, nie ? W ogóle kto wam dał prawo oznaczać kogoś przegrywem bądź też nie ?
  • Odpowiedz
@Need: bardzo "stereotypowe" ujęcie przegrywów jest tak bardzo nieprawdziwe, że autorki do dzisiaj dostają groźby śmierci i pod każdym postem o nich jest pełno komentarzy życzących im wszystkiego najgorszego. Eh te "stereotypy"
  • Odpowiedz
@GOHAN no nie do końca :) ona nie chodzi po ulicy i nie ocenia ani nie pluje jadem i nie hejtuje innych.
Przegrywy w większości (nie wszyscy) niestety zamiast skupić się na poprawie jakości własnego życia wola resztki energii poświęcać na hejt do świata a w szczególności do kobiet ;)

No i nikt nikomu nie dawal prawa do oznaczania kogokolwiek. Sami się tagujecie #przegryw XD
  • Odpowiedz
ona nie chodzi po ulicy i nie ocenia ani nie pluje jadem i nie hejtuje innych.


@Notes: No pewnie, tylko książkę o tym napisała xD

Sami się tagujecie #przegryw XD


@Notes: Że niby ja ? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 6
@stefan_pmp

i ta sama autorka skupiała się w swojej pracy na zrozumieniu przegrywow, zawsze powtarza o pełnym współczuciu.


Niezły fikołek. Napiszę ksiązkę o tym że jesteś glupi i nieporadny, nienawidzisz wszystkiego i należy ci wspułczuć. Obrazisz się?
Tak czy nie?
Wyśmianie za wygląd, fajnie, tyle ze ona robi to samo. Patrzcie, banda przegrywów nie potrafi zaruchać, szkoda mi ich XD
  • Odpowiedz
bardzo "stereotypowe" ujęcie przegrywów jest tak bardzo nieprawdziwe, że autorki do dzisiaj dostają groźby śmierci i pod każdym postem o nich jest pełno komentarzy życzących im wszystkiego najgorszego. Eh te "stereotypy"


@Nowekonto1238:

Ale możesz sobie do którejś napisać na instagramie i się spytać co o tym sądzi. Na wykopie to każdy jest kozaczek, a w rzeczywistośći większość z nich to wycofane chłopaczki z małych miejscowości, z biednych rodzin, część radzi sobie
  • Odpowiedz
@GOHAN

tylko książkę o tym napisała


Żeby zwrócić uwagę społeczeństwa na problem. Nie znalazłem w tej książce ani trochę pogardy albo hejtu w stronę przegrywow.
Jedyne co przegrywom może się nie podobać to, że widzą w tym lustrzane odbicie i są w stanie zobaczyć to jak źle wygląda ich zachowanie w oczach społeczeństwa.
To tak jak fanatycy którejkolwiek partii politycznej usłyszą złą opinię o sobie to się odpalają. Dokładnie to samo zrobiły
  • Odpowiedz
Ale w sumie nie wiem po co to pisze bo i tak żaden przegryw tego nie ogarnie


@Notes: to się nazywa "zaburzenia psychiczne". Schizofrenicy też nie wiedzą (często), że są chorzy. Osoby z demencją też o tym nie wiedzą. I tak dalej.
Do osoby co jest alkoholikiem czy ćpunem też możesz mówić "nie pij", "nie ćpaj" i nie przestaną, bo Ty tak powiedziałeś. Osobie z anoreksją też nie wmówisz, żeby "jadła".
  • Odpowiedz
@Notes: No tak, rzetelna książka, gdzie pogardzana przez społeczność mizoandrka pisze o historiach wykopków, którzy mają z niej pompę i trollują XDD Papier przyjmie wszystko i takie wyrzyganie się na papier o "współczuciu" nic nie znaczy, bo treść książki #!$%@? się ma do tego, co pisze na twitterze razem ze swoimi koleżaneczkami.
  • Odpowiedz